Retour à la recherche
Cet appel d'offres a été retiré.
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Custommade Relatiegeschenken, metalen emblemen en overige accessoires
Belastingdienst, IUC BelastingdienstPays-BasPublié le 28 juin 2026
24 jours restantsDescription
Het betreft een raamovereenkomst voor het leveren van custommade relatiegeschenken, metalen emblemen en overige accessoires voor de Douane. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt €200.000,- exclusief btw. De maximale totale waarde van de raamovereenkomst bedraagt €300.000,- exclusief btw.
Codes CPV
Presents and rewards
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Gemeente ZwijndrechtPays-BasOccupational clothing, special workwear and accessoriesDélai dans 44 joursPublié le 03 sept. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Raamovereenkomst Handschoenen
Ministerie van DefensiePays-BasClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesOccupational clothingDélai dans 58 joursPublié le 03 sept. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – A02.55.2025 Bedrijfskleding
Gemeente LeidenPays-BasClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective and safety clothingDélai dans 19 joursPublié le 01 sept. 2026
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Eindejaarsgeschenken 2026
Stichting SAROPays-BasPresents and rewardsDélai dans 6 joursPublié le 01 sept. 2026