Retour à la recherche
Görögország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 31/2026«Παροχή υπηρεσιών συντήρησης με ανταλλακτικά Ι) του Αξονικού Τομογράφου INGENUITY CORE 128 και ΙΙ) του Κεντρικού Server Εφαρμογών Μετεπεξεργασίας Philips Intellispace, με S/N:336096, 98110 και ΚΜ:00029 του Εργαστηρίου Διαγνωστικής και Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης »
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGrècePublié le 03 sept. 2026
32 jours restantsDescription
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 31/2026«Παροχή υπηρεσιών συντήρησης με ανταλλακτικά Ι) του Αξονικού Τομογράφου INGENUITY CORE 128 και ΙΙ) του Κεντρικού Server Εφαρμογών Μετεπεξεργασίας Philips Intellispace, με S/N:336096, 98110 και ΚΜ:00029 του Εργαστηρίου Διαγνωστικής και Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης »
Codes CPV
Repair and maintenance services of medical equipment
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Görögország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΕΠΙΣΚΕΥΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥGrèceRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentDélai dans 38 joursPublié le 01 sept. 2026
Görögország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ»
Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο ΘράκηςGrèceRepair and maintenance servicesDélai dans 32 joursPublié le 01 sept. 2026
Görögország – Hajójavítási és karbantartási szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Εφαρμογής /Συντήρησης Συστημάτων Βαφής και Καθαρισμού Επιφανειών Π. Πλοίων, Πλωτών Μέσων και Δεξαμενών στο Ναύσταθμο Κρήτης (ΝΚ), Μέσω Σύναψης Συμφωνίας-Πλαίσιο Διάρκειας Δύο (2) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας Εννιακοσίων Πενήντα Χιλιάδων Ευρώ (950.000,00€) (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και Απαλλασσομένου ΦΠΑ)
ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥGrèceRepair and maintenance services of shipsDélai dans 38 joursPublié le 25 août 2026
Görögország – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ A/Α Συστήματος Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ.: 515130
ΔΗΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣGrèceRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsDélai dans 24 joursPublié le 25 août 2026