Retour à la recherche
Görögország – Irodai kellékek – Προμήθεια γραφικής ύλης και ειδών γραφείου, εντύπων, χαρτιού εκτύπωσης, φωτοαντιγραφικού υλικού, εκτυπώσεων και αναλωσίμων μηχανογράφησης για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Κατερίνης
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣGrècePublié le 02 sept. 2026
32 jours restantsDescription
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια γραφικής ύλης και ειδών γραφείου, εντύπων, χαρτιού εκτύπωσης, φωτοαντιγραφικού υλικού, υλικών και αναλωσίμων μηχανογράφησης για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Κατερίνης.Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 564.504,30 ευρώ, πλέον (Φ.Π.Α.24%) 135.481,03 ευρώ, σύνολο 699.985,33 ευρώ με Φ.Π.Α.
Codes CPV
Office suppliesFormsPhotocopier paperPhrase stampsPrinting servicesHandicraft and art suppliesPhotocopying servicesOffice machinery, equipment and supplies except computers, printers and furnitureGraphic design servicesPrinter ribbonsToner for laser printers/fax machinesDrums for office machineInk sources for printing machinery
Documents et soumission
Résumé AI
Connectez-vous pour un résumé AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Marchés similaires
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής ανά Τμήμα, στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Ερευνητική υποδομή Τμήματος Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Πανεπιστημίου Αιγαίου» (Κωδικός ΟΠΣ 6038280)
ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGrèceComputer equipment and suppliesSuper computerPortable computersDélai dans 34 joursPublié le 02 sept. 2026
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού ΤΠΕ σε σχολικές μονάδες της Περιφέρειας Κρήτης
ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ Υ.ΠΑΙ.Θ.ΑGrèceComputer equipment and suppliesDélai dans 33 joursPublié le 02 sept. 2026
Görögország – Kupon – 1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.GrèceCouponsDélai dans 42 joursPublié le 31 août 2026
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Αναβάθμιση Υποδομής Πληροφοριακού Κέντρου και Υποδομών Κεντρικής Υπηρεσίας ΜΟΔ Α.Ε. & Ειδικών Υπηρεσιών
Μονάδα Οργάνωσης της Διαχείρισης Αναπτυξιακών Προγραμμάτων (ΜΟΔ) Α.Ε.GrèceComputer equipment and suppliesComputer-related servicesDélai dans 15 joursPublié le 30 août 2026