Rechercher des marchés
Enregistrer la rechercheSource des données : Tenders Electronic Daily (TED) — marchés au-dessus du seuil dans l'UE.
La recherche porte sur le titre, la description et le nom de l'acheteur.
44 appels d'offres trouvé
Görögország – Hirdetési tanácsadási szolgáltatások – Δράσεις ενημέρωσης – ευαισθητοποίησης Β’ ΦΑΣΗ
ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΚΟΙΣΟGrèceAdvertising consultancy servicesAdvertising servicesInternet servicesDélai dans 49 joursPublié le 30 août 2026
Görögország – Jogi tanácsadói és Ismeretterjesztő szolgáltatások – «Παροχή υπηρεσιών εξειδικευμένης νομικής υποστήριξης για την κάλυψη των αναγκών Διευθύνσεων της Κεντρικής Υπηρεσίας του Οργανισμού»
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ (ΕΟΠΥΥ)GrèceLegal advisory and information servicesDélai dans 28 joursPublié le 27 août 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΛΥΣΕΙΣ- ΣΙΔΕΡΩΜΑΤΟΣ ΣΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΞΑΝΘΗΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ 1 ΕΤΟΥΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣGrèceGuard servicesWashing and dry-cleaning servicesDélai dans 42 joursPublié le 26 août 2026
Görögország – Létesítménykezelési szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Υποστήριξης Λειτουργίας της Επιχειρηματικής Μονάδας της ΕΤΑΔ Α.Ε. «Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού»
Εταιρεία Ακινήτων Δημοσίου Ανώνυμη Εταιρεία (ΕΤΑΔ Α.Ε.)GrèceFacilities management servicesBuilding and facilities management servicesDélai dans 4 joursPublié le 26 août 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – Υπηρεσίες φύλαξης
ΙΔΡΥΜΑ ΙΑΤΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝGrèceGuard servicesDélai dans 32 joursPublié le 25 août 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGrèceGuard servicesDélai dans 28 joursPublié le 25 août 2026
Görögország – Létesítménykezelési szolgáltatások – « ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΙΜΕΝΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ » για δύο (2) έτη 2026-2027
Οργανισμός Λιμένων Νομού ΕυβοίαςGrèceFacilities management servicesDélai dans 30 joursPublié le 25 août 2026
Görögország – Tervezési tanácsadó szolgáltatások – Εθνικό Παρατηρητήριο για την Πρόληψη και Έγκαιρη Παρέμβαση του Ψηφιακού Εθισμού
Εθνικός Οργανισμός Πρόληψης και Αντιμετώπισης Εξαρτήσεων ( ΕΟΠΑΕ )GrèceDesign consultancy servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportGuidance and counselling servicesDélai dans 28 joursPublié le 23 août 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – ΤΜΗΜΑ 1Β και ΤΜΗΜΑ 2Β της δημόσιας σύμβασης υπηρεσιών με τίτλο: «Στατική φύλαξη Δημαρχείου – Πολιτιστικού, Νέου Αμαξοστασίου Πυλαίας – Πανοράματος και παρακολούθηση των κτιρίων του Δήμου μέσω καμερών και ενός (1) επανδρωμένου περιπολικού για χρονικό διάστημα είκοσι δύο (22) μηνών», Διακήρυξη 13/2026
Δήμος Πυλαίας – ΧορτιάτηGrèceGuard servicesDélai dans 21 joursPublié le 23 août 2026
Görögország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – Ηλεκτρονικός, άνω των ορίων ανοικτός διαγωνισμός για την υλοποίηση του προγράμματος δράσεων προβολής και προώθησης προϊόντων της Περιφέρειας Αττικής στις εκθέσεις του αγροδιατροφικού τομέα για τα έτη 2027-2028
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ Π.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΜΗΜΑ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝGrèceExhibition, fair and congress organisation servicesDélai dans 23 joursPublié le 23 août 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ"GrèceGuard servicesDélai dans 22 joursPublié le 18 août 2026
Görögország – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
ΜΟΝΟΜΕΤΟΧΙΚΗ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Ο.Τ.Α. - Μ.ΑΞΙ.Α.ΔΗ.Ζ Α.Ε. Ο.Τ.Α.GrèceSupply services of personnel including temporary staffDélai dans 64 joursPublié le 18 août 2026
Görögország – Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΗΣ ΠΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ, ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ, ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ ΕΠΑ ΤΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2026-2030
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGrèceGeneral management consultancy servicesDélai dans 14 joursPublié le 12 août 2026
Görögország – Nyomozóirodák és biztonsági szolgálatok szolgáltatásai – ΔΕΑ-526073_ΠΑΡΟΧΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΛΥΣΕΩΝ ΚΥΒΕΡΝΟΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΡΙΣΙΜΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΟΤ (FW, NDR)
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)GrèceInvestigation and security servicesSecurity servicesDélai dans 14 joursPublié le 12 août 2026
Görögország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – Περίπτερο ΕΟΤ στη Διεθνή Έκθεση Τουρισμού IBTM 2026 (Βαρκελώνη Ισπανίας, 17-19 Νοεμβρίου 2026)
ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥGrèceExhibition, fair and congress organisation servicesExhibition standsAucune date limite donnéePublié le 12 août 2026
Görögország – Üzleti és vezetői tanácsadói szolgáltatások – Μελέτη για τη στρατηγική διαχείρισης ανθρώπινων πόρων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗGrèceBusiness and management consultancy servicesHuman resources management consultancy servicesDesign consultancy servicesDélai dans 28 joursPublié le 12 août 2026
Görögország – Hirdetési és marketingszolgáltatások – Πληροφόρηση των πολιτών και επαγγελματιών για το έργο και τις υπηρεσίες του Ελληνικού Κτηματολογίου
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟGrèceAdvertising and marketing servicesMarketing servicesAdvertising consultancy servicesDélai dans 17 joursPublié le 09 août 2026
Görögország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – Διακήρυξη ηλεκτρονικού ανοιχτού άνω των ορίων Διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσιών διοργάνωσης του Συνεδρίου "The Homologues Group Meeting 2027"
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝGrèceExhibition, fair and congress organisation servicesDélai dans 21 joursPublié le 05 août 2026
Görögország – Őrzési szolgáltatások – Πρόσκληση υποβολής προσφορών για την ανάθεση παροχής υπηρεσιών φύλαξης και ασφάλειας (security)
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ & ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ Α.Ε.GrèceGuard servicesSecurity servicesInvestigation and security servicesDélai dans 15 joursPublié le 05 août 2026
Görögország – Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások – Διακήρυξη ανοιχτού διεθνούς διαγωνισμού άνω των ορίων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝGrèceGeneral management consultancy servicesDélai dans 14 joursPublié le 04 août 2026