An Iodáil – Operating theatre devices and instruments – Procedura aperta in 4 lotti fornitura tecnologie 12 sale operatorie padiglione centrale e ala ovest
Cur síos
Próiseas Oibriúil Teileach, i 4 Lóta, De Réir an tAid. 71, Pionta 2, den D.Lgs 36/2023, do Fhurnacht, Instaláid, agus Cuir i bhFeidhm na Tecnológaí Riachtanacha do na Comharthaí Oibrithe, an Padiglione Ceart agus an tAla Thiar den Ospidéal Oideachais Ospidéalach de Parma, le Deis do Chomhroinnteacht ón gCúram Sláinte de Parma agus Leasúchán Chomhtháiteach, i dTáirgí, na Tecnológaí Úsáideacha a Bhaineann le Lóta 1 agus 3, a bhfuil siad Instáilte ag AOUPR (Airgeadraíocht Fhondúireacht Cariparma Lóta 1, 2, 3 agus Lóta 4 Airgeadraíocht Fhondúireacht na Comhlachta) CUP F9912600331007, an tUimhir Iomlán Fhurnacht € 1.842.474,00, gan an 22% VAT, mar a bhfuil siad roinnte: Lóta 1_Bunbhuidéal € 840.000,00, gan an 22% VAT Lóta 2_Bunbhuidéal € 490.574,00, gan an 22% VAT Lóta 3_Bunbhuidéal € 408.000,00, gan an 22% VAT Lóta 4_Bunbhuidéal € 103.900,00, gan an 22% VAT
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Dispositivi impiantabili per la chiusura percutanea transcatetere del PFO e dei DIA tipo Ostium Secundum
ASL LEan IodáilMiscellaneous medical devices and productsDéadlín i 35 láFoilsithe ar 31 Lún 2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – Procedura aperta – suddivisa in 6 lotti – per la fornitura di reattivi diagnostici e il noleggio di apparecchiature per il settore di biologia molecolare del Laboratorio Centrale di Patologia Clinica del Comprensorio sanitario di Bolzano
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung Einkäufean IodáilLaboratory reagentsDéadlín i 48 láFoilsithe ar 31 Lún 2026
Olaszország – Diagnosztikai készülékek – PA FORNITURA TRIENNALE IN SERVICE DI N. 1 APPARECCHIO PER CHEMIO-IPERTERMIA INTRAPERITONEALE (HIPEC) PER L'AZIENDA OSPEDALIERA UNIVERSITARIA DI BOLOGNA
AZIENDA USL DI BOLOGNAan IodáilDiagnostic devicesTechnical support servicesDéadlín i 50 láFoilsithe ar 31 Lún 2026
Olaszország – Csontszintetizáló készülékek – fornitura in accordo quadro di chiodi endomidollari e placche per osteotomia
ASST DEI SETTE LAGHIan IodáilOsteosynthesis devicesDéadlín i 31 láFoilsithe ar 30 Lún 2026