An Iodáil – Safety consultancy services – Appalto 3/2026: PROCEDURA APERTA EX ARTT. 71 E 141 D.LGS. N. 36/2023 PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI COORDINAMENTO DELLA SICUREZZA IN FASE DI ESECUZIONE (“CSE”), AI SENSI DEL D.LGS. N. 81/2008 e s.m.i., PER I LAVORI DA ESEGUIRE NELL'AMBITO DELLA REALIZZAZIONE DELLA LINEA 2 DELLA METROPOLITANA DI TORINO, TRATTA "REBAUDENGO - POLITECNICO".
Cur síos
Conradh 3/2026: PRÓSÉAS OICTHE FAOI ARTAÍ 71 AGUS 141 D.LGS. N. 36/2023 CHUN ATHSHONRÚ AN TSEIRBHÍS COORDINÁINIÚ SÁRÁS I RANNÁN DEISCRIBH, AI SENSI D.LGS. N. 81/2008 AGUS AGUS ATHSHONRÚÍ, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIBHTHE I RANNÁN DEISCRIBH, DO LÁMHÁIN A BHEITH DEISCRIB
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISCOSSIONE COATTIVA DELLA TARIP (ARTT. 71 E 176 DEL D.LGS. N. 36/2023, COME MODIFICATO E INTEGRATO DAL D.LGS. N. 209/2024)
Alea Ambientean IodáilCollection agency servicesDéadlín i 34 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Olaszország – Formatervezési kisegítő szolgáltatások – AQ Servizi di assistenza grafica
Banca d'Italiaan IodáilDesign support servicesSpecialty design servicesDéadlín i 31 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Olaszország – Archiválási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento del servizio integrato di ritiro, archiviazione, custodia e gestione informatizzata della documentazione cartacea sanitaria e amministrativa della Fondazione “Istituto G. Giglio di Cefalù”, comprensivo di digitalizzazione on demand, movimentazione e consegna degli originali, gestione dello scarto documentale e piattaforma informatica
Fondazione Istituto G Giglio Cefaluan IodáilArchiving servicesDéadlín i 40 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Olaszország – Vezetéssel kapcsolatos szolgáltatások – Servizio di Rafforzamento e supporto del Mercato del Lavoro e del sistema di inclusione sociale e welfare territoriale in attuazione del PR FSE+ PIEMONTE 2021-2027
Giunta Regionale del Piemontean IodáilManagement-related servicesDéadlín i 46 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026