An Iodáil – Banking services – App. 134/26 - Procedura aperta servizio gestione carte per reddito di merito
Cur síos
De réir Decreat an tOifigeach Ginearálta, Prot. n. 427, 09/07/2026, rinne an tAimistir seo deis a dhéanamh ar an gcomhcheangal le hionad amháin de ghnóthaigh, de réir an tAirt. 59 den D.lgs. 36/2023, a bhfuil mar aidhm aige seirbhís an seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirbhís a thabhairt ar aghaidh, seirbhís a bhfuil mar aidhm aige seirb
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEL "SERVIZIO DI COPERTURA ASSICURATIVA ALL RISKS CONTRO I DANNI AL PATRIMONIO IMMOBILE, MOBILE ED ELETTRONICO DI COSMARI SRL - PERIODO 2026-2028"
COSMARI srlan IodáilInsurance servicesDéadlín i 32 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta, ai sensi dellart. 71 D. Lgs. 36/2023, per l'affidamento del servizio assicurativo All Risk per il patrimonio immobiliare e mobiliare dell'INRIM, per il periodo 31 dicembre 2026 - 31 dicembre 2029, rinnovabile per 3 anni.
Istituto nazionale di ricerca metrologica - Gare e contrattian IodáilInsurance servicesDéadlín i 41 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO ASSICURATIVO ALL RISKS PATRIMONIO DELLA PROVINCIA DI LODI
Provincia di Lodian IodáilInsurance servicesDéadlín i 24 láFoilsithe ar 01 MFómh 2026
Olaszország – Biztosításközvetítői szolgáltatások – PROCEDURA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO PROFESSIONALE DI BROKERAGGIO ASSICURATIVO, COMPRENSIVO DI CONSULENZA, ASSISTENZA E SUPPORTO SPECIALISTICO, FINALIZZATO ALLA GESTIONE INTEGRATA DEI RISCHI ASSICURATIVI E DEI SINISTRI DELLA.O. PAPARDO DI MESSINA
Azienda Ospedaliera Papardo - Ufficio Provveditoratoan IodáilInsurance brokerage servicesDéadlín i 59 láFoilsithe ar 01 MFómh 2026