An Iodáil – Gearboxes – Procedura aperta per l'affidamento dell'attività di revisione trasmissioni automatiche di fabbricazione ZF e VOITH per autobus
Cur síos
Procedúra oscailte chun gníomhaíocht a thabhairt faoi réir an aistriúcháin a bhaineann le trasnaíochtaí uathoibríochta a dhéanann ZF agus VOITH do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil do bheith ar fáil
Códanna CPV
Dátaí & iontráil
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Tairiscintí gaolmhara
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAan IodáilRailway equipmentDéadlín i 44 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und Verträgean IodáilRefuse-compaction vehiclesDéadlín i 37 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaan IodáilPublic-service busesDéadlín i 20 láFoilsithe ar 03 MFómh 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLan IodáilPublic-service busesDéadlín i 12 láFoilsithe ar 02 MFómh 2026