Irska – Usluge obrazovanja i osposobljavanja – LI3747C Request to Participate in a Panel for the Provision of eBooks to the Education and Training Boards (ETBs) network of schools and centres
Opis
Edukacijski i obučni odbori (ETBs) objavljuju poziv za sudjelovanje u panelu za pružanje e-knjiga mreži škola i centara Edukacijskih i obučnih odbora (ETBs). Edukacijski i obučni odbori (ETBs) su zakonske vlasti koje imaju odgovornost za obrazovanje i obuku, rad s mladeži i niz drugih funkcija. Bivše poznati kao Odbori za stručno obrazovanje (VECs), ETBs upravljaju i vode srednje škole, kolegije za dodatno obrazovanje, viševerske zajedničke nacionalne škole i niz odraslih, dodatnih obrazovnih i obučnih centara koji pružaju programe obrazovanja i obuke. Postoji 16 Edukacijskih i obučnih odbora koji upravljaju i vode preko 700 obrazovnih i obučnih mjesta uključujući: • 260+ srednjih škola (popis škola i centara može se naći na http://www.etbi.ie/) • oko 450 obrazovnih i obučnih centara • 19 Obučnih centara • 27 Zajedničkih nacionalnih škola ETB škole će konzultirati članove panela i odabrati najprikladnijeg/e član/ice na temelju sljedećih kriterija: 1. Pripadnost predložene e-knjige programu. 2. Obrada i podrška korisnicima 3. Sposobnost masovne dostave/premještanja soft kopija knjiga na uređaje studenata 4. Konačna cijena Kvalificiranje za panel ne predstavlja dodjelu ugovora niti ne ukazuje na to da će se dodijeliti bilo kakav ugovor.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrskaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesRok za 7 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrskaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingRok za 25 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrskaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesRok za 20 danaObjavljeno na 24. kol 2026.
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrskaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesRok za 22 danaObjavljeno na 24. kol 2026.