CPV 80000000
Javna nabava – Usluge obrazovanja i osposobljavanja
Tendova prati sve TED objave u ovom sektoru u svih 27 država članica EU-a. U nastavku su najnovije objavljene nabave — punim pretraživanjem filtrirajte po ključnoj riječi, državi i roku.
Izvor podataka: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-široki nadproračunski tenderi.
466 ponuda pronađeno
Spanyolország – Oktatási és képzési szolgáltatások – El objeto del presente contrato es la prestación de diversos servicios musicales del Ayuntamiento de Ciutadella de Menorca, por lotes. Lote 1: Servicio de dirección, docencia y gestión de la Escuela de Música y artes escénicas y Lote 2: Servicio de banda de música.
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Ciutadella de MenorcaŠpanjolskaEducation and training servicesBand entertainment servicesRok za 27 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Lettország – Képzési programmal kapcsolatos szolgáltatások – Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana, testēšana un apmācība
Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejsLatvijaTraining programme servicesYouth education servicesRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Járművezető-iskolai szolgáltatások – PERMIS POIDS LOURDS, REMORQUES ET CACES - SDIS 28
SDIS 28FrancuskaDriving-school servicesRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Olaszország – Különleges oktatási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER LA STIPULA DI UN ACCORDO QUADRO CON UN UNICO OPERATORE ECONOMICO AVENTE AD OGGETTO LA SUCCESSIVA CONCLUSIONE DI SINGOLI CONTRATTI RELATIVI AL SERVIZIO DI CORREZIONE/CODIFICA DELLE DOMANDE APERTE DELLE PROVE DI PRE-TEST, ANCORAGGIO, RILEVAZIONI NAZIONALI E PROVE SUL CAMPO E STUDI PRINCIPALI DELLE RILEVAZIONI INTERNAZIONALI (NEI FORMATI CARTACEI E/O COMPUTER BASED CBT) E RELATI
INVALSIItalijaSpecial education servicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Észtország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – Laotöötaja-tõstukijuhi koolitus
Eesti TöötukassaEstonijaAdult and other education servicesRok za 25 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Hollandia – Képzési szolgáltatások – Opleiden, Trainen en Oefenen interne calamiteitenorganisatie
MeerinzichtNizozemskaTraining servicesSafety training servicesRok za 45 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Portugália – Elemi oktatási szolgáltatások – Desenvolvimento de Atividades Educativas - AEC (Atividades de Enriquecimento Curricular) e Ensino de Inglês no Pré-Escolar - Ano letivo 2026/2027
Município de AmarantePortugalPrimary education servicesRok za 27 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Svédország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Utbildning: Svenska som andraspråk 15 hp
Örebro kommunŠvedskaEducation and training servicesRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Lengyelország – Műszaki képzési szolgáltatások – Usługa szkolenia dla potrzeb bezpieczeństwa teleinformatycznego
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychPoljskaTechnical training servicesRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Spanyolország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – Contractació dels serveis de l'Escola Bressol Municipal l'Ametller
Ajuntament de l'Ametlla del VallèsŠpanjolskaPre-school education servicesRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Képzési szolgáltatások – Prestations de formations en anglais
ASNR FONTENAYFrancuskaTraining servicesRok za 31 danObjavljeno na 02. ruj 2026.
Ausztria – Oktatási és képzési szolgáltatások – Land Oberösterreich - Deutschkurse
Land Oberösterreich, Amt der oö. Landesregierung Direktion Soziales und Gesundheit, Abteilung SozialesAustrijaEducation and training servicesTraining servicesProvision of language coursesRok za 26 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Marché de prestation d'accompagnement à la mobilité géographique dans le cadre du projet "ERASMUS+" au bénéfice des personnes à la recherche d'un emploi de la Région Corse
FRANCE TRAVAIL - CORSEFrancuskaVocational training servicesGuidance and counselling servicesSocial servicesRok za 39 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Litvánia – Szakképzési szolgáltatások – Artimos oro paramos paslauga (pagal VPAGSSĮ)
Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Mokymo ir kovinės paramos centrasLitvaSpecialist training servicesNema rokaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Lengyelország – Egészségügyi oktatási szolgáltatások – CP.251.1168.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS
Centrum Medycznego Kształcenia PodyplomowegoPoljskaMedical education servicesRok za 19 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – PRESTATIONS DE FORMATION CONTINUE À DESTINATION DES AGENTS
Université de LorraineFrancuskaVocational training servicesRok za 30 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Észtország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – Eesti keele B1 tasemeeksamiks ettevalmistav koolitus
Eesti TöötukassaEstonijaAdult and other education servicesRok za 27 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Málta – Oktatási és képzési szolgáltatások – CT2316/2026 - Tender for the Provision of Operational Support Services for Service Users Residing in Birzebbuga Falling under the remit of Aġenzija Sapport - Re issue CT2136/2026
Department of ContractsMaltaEducation and training servicesTraining servicesSpecialist training servicesRok za 20 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Oktatási és képzési szolgáltatások – ACC Coaching individuel SNCF Réseau
SNCF RESEAUFrancuskaEducation and training servicesNema rokaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Olaszország – Oktatási és képzési szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI SERVIZI EDUCATIVI SCOLASTICI COMUNALI
CENTRALE DI COMMITTENZA CASALE MONFERRATOItalijaEducation and training servicesRok za 34 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Németország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind Einzelcoaching JC Berlin Tempelhof-Schöneberg
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATNjemačkaAdult and other education servicesRok za 25 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Spanyolország – Műszaki képzési szolgáltatások – Servicio de formación en la instalación nuclear Vandellós I
Empresa Nacional de Residuos Radiactivos, S.A., S.M.E. (ENRESA)ŠpanjolskaTechnical training servicesRok za 31 danObjavljeno na 02. ruj 2026.
Olaszország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – COMUNE DI POLLENA TROCCHIA (NA): SERVIZIO GESTIONE ASILO NIDO PER MASSIMO N.96 SETTIMANE PERIODO SETTEMBRE 2026 - LUGLIO 2028
Agenzia Locale di Sviluppo dei Comuni dell'Area Nolana S.C.P.A.ItalijaPre-school education servicesRok za 31 danObjavljeno na 02. ruj 2026.
Hollandia – Elsősegély-nyújtási képzési szolgáltatások – Europese openbare aanbestedingsprocedure levering integrale BHV-dienstverlening t.b.v. gemeente Venlo
Gemeente VenloNizozemskaFirst-aid training servicesSafety consultancy servicesRok za 2 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Németország – Oktatási és képzési szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind We are strong JC Berlin Neukölln
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATNjemačkaEducation and training servicesRok za 25 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Natječaji po zemljama
Nabave po sektoru
- Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi
- Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
- Rudarstvo, obične kovine i pripadajući proizvodi
- Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
- Poljoprivredni strojevi
- Odjeća, obuća, prtljaga i pribor
- Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali
- Tiskani materijal i srodni proizvodi
- Kemijski proizvodi
- Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške
- Električni strojevi, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta
- Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema
- Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
- Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu
- Sigurnosna, vatrogasna policijska i obrambena oprema
- Glazbeni instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor
- Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
- Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
- Dobavljena i pročišćena voda
- Industrijski strojevi
- Strojevi za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo
- Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)
- Građevinski radovi
- Programski paketi i informacijski sustavi
- Usluge popravaka i održavanja
- Usluge instaliranja (osim programske podrške)
- Usluge hotela, restorana i trgovine na malo
- Prijevozne usluge (osim prijevoza otpada)
- Prateće ili pomoćne usluge prijevoza; usluge putnih agencija
- Poštanske i telekomunikacijske usluge
- Komunalne usluge
- Financijske i osigurateljne usluge
- Usluge poslovanja nekretninama
- Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
- Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
- Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja
- Usluge javne uprave, obrane i socijalnog osiguranja
- Usluge povezane s naftnom i plinskom industrijom
- Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva
- Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost
- Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi
- Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša
- Usluge u području rekreacije, kulture i sporta
- Ostale javne, društvene i osobne usluge