CPV 19000000
Javna nabava – Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali
Tendova prati sve TED objave u ovom sektoru u svih 27 država članica EU-a. U nastavku su najnovije objavljene nabave — punim pretraživanjem filtrirajte po ključnoj riječi, državi i roku.
Izvor podataka: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-široki nadproračunski tenderi.
52 ponude pronađeno
Lengyelország – Gumi- és műanyag termékek – Dostawy do kopalń JSW S.A. taśm przenośnikowych trudnozapalnych i trudnopalnych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Zakład Wsparcia ProdukcjiPoljskaRubber and plastic materialsRubber productsRok za 17 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Hollandia – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – PMD- en luierzakken 2027 ev voor 12 gemeenten
BizobNizozemskaPolythene waste and refuse sacks and bagsRok za 39 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Hollandia – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Levering PMD-zakken
Circulus B.V.NizozemskaPolythene waste and refuse sacks and bagsRok za 42 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Olaszország – Nem szőtt szövet – 25ECO003 FORNITURA DI TNT STERILE/NON STERILE
Azienda Regionale di Coordinamento per la SaluteItalijaNon-woven fabricsRok za 38 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Belgium – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Fournitures de sacs-poubelle
Ville de TournaiBelgijaPolythene waste and refuse sacks and bagsSacks and bagsRok za 42 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Spanyolország – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Acuerdo marco para el suministro de bolsas y fundas compostables, cubos y contenedores para la recogida selectiva puerta a puerta
Associació de Municipis Catalans per a la Recollida Selectiva Porta a PortaŠpanjolskaPolythene waste and refuse sacks and bagsWaste and rubbish containers and binsRok za 27 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Belgium – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Aankoop van PMD zakken voor IVBO te Brugge
IVBOBelgijaPolythene waste and refuse sacks and bagsRok za 25 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Belgium – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Aankoop van huisvuilzakken voor IVBO te Brugge
IVBOBelgijaPolythene waste and refuse sacks and bagsRok za 25 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Románia – Műanyag termékek – Structură suport pentru detectoarele de neutroni ale ansamblului experimental ELIGANT-TN 2.0
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei"RumunjskaPlastic productsAssembly of metal structuresInstallation services (except software)Rok za 24 danaObjavljeno na 27. kol 2026.
Németország – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Lieferung von Müllsäcken/-beuteln
Klinikum der Ludwig-Maximilians-Universität München (LMU Klinikum)NjemačkaPolythene waste and refuse sacks and bagsRok za 13 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Belgium – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – AANKOOP VAN VUILNISZAKKEN
KOOPKOEPEL VZWBelgijaPolythene waste and refuse sacks and bagsRok za 3 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Spanyolország – Műanyag termékek – Adquisición de dispositivos para la identificación de los animales de las especies bovina, ovina, caprina, camélidos y cérvidos.
Consejería de Agricultura, Ganadería, Medio Rural y Política Ambiental de la Junta de Castilla y LeónŠpanjolskaPlastic productsTransceiversRok za 21 danObjavljeno na 25. kol 2026.
Dánia – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Genudbud af indsamlingsposer af genanvendt plast til Køge Kommune og Stevns Kommune
Køge KommuneDanskaPolythene waste and refuse sacks and bagsRok za 19 danaObjavljeno na 24. kol 2026.
Lengyelország – Gumitermékek – Umowa Ramowa na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.PoljskaRubber productsRok za 20 danaObjavljeno na 24. kol 2026.
Ausztria – Műanyag termékek – dynamisches Beschaffungssystem für Verpackungsmaterialien – Kategorie 3: Kunststoffwaren
Oesterreichische Banknoten- und Sicherheitsdruck GmbHAustrijaPlastic productsNema rokaObjavljeno na 23. kol 2026.
Szlovénia – Műanyag termékek – VKS-130/26 - Dobava zabojnikov za odpadke prostornine 80 L do 1100 L za obdobje dveh let
JAVNO PODJETJE VODOVOD KANALIZACIJA SNAGA d.o.o.SlovenijaPlastic productsRok za 19 danaObjavljeno na 20. kol 2026.
Dánia – Bőr és textilszövetek, műanyag és gumi – Offentligt udbud vedrørende indkøb og levering af mad- og tekstilaffaldsposer til Arwos Affald A/S, Provas – Haderslev Affald A/S samt Tønder Affald A/S
Provas – Haderslev Affald A/SDanskaLeather and textile fabrics, plastic and rubber materialsLeather, textile, rubber and plastic wastePolythene waste and refuse sacks and bagsRok za 18 danaObjavljeno na 19. kol 2026.
Spanyolország – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Suministro de bolsas para la Empresa de Servicios Municipales de Alcorcón S.A.U..
Consejo de Administración de la Empresa de Servicios Municipales de Alcorcón, S.A.U.ŠpanjolskaPolythene waste and refuse sacks and bagsPouchesCollection bagNema rokaObjavljeno na 19. kol 2026.
Norvégia – Polisztirol termékek – Framework agreement for composite bars.
KYSTVERKETNorveškaPolystyrene productsFibreglassMiscellaneous construction materialsRok za 14 danaObjavljeno na 16. kol 2026.
Csehország – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Pytle na odpad
Fakultní nemocnice BrnoČeškaPolythene waste and refuse sacks and bagsRok za 17 danaObjavljeno na 16. kol 2026.
Norvégia – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Procurement of kildesorteringsposer_ny tender contest
Oslo kommune v/ Renovasjons- og gjenvinningsetatenNorveškaPolythene waste and refuse sacks and bagsPublic road transport servicesParcel transport servicesRok za 26 danaObjavljeno na 16. kol 2026.
Lengyelország – Gumitermékek – KU.241/pn54_2026/KKW - Sukcesywne dostawy części zamiennych niezbędnych do wykonywania remontów wagonów tramwajowych 105N w podziale na 2 zadania
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. we WrocławiuPoljskaRubber productsRok za 10 danaObjavljeno na 12. kol 2026.
Svédország – Műanyag termékek – Förpackningssystem för matdistribution
Vetlanda kommunŠvedskaPlastic productsKitchen equipment, household and domestic items and catering suppliesRok za 10 danaObjavljeno na 10. kol 2026.
Portugália – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – CPUB002DEC2026 - Aquisição de Sacos Verdes - Projeto "Separação de Biorresíduos"
EMAC - Empresa de Ambiente de Cascais, EM, SAPortugalPolythene waste and refuse sacks and bagsRok za 5 danaObjavljeno na 10. kol 2026.
Románia – Műanyag termékek – Materiale pentru ecranare radiații ionizante din polietilenă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei"RumunjskaPlastic productsRok za 7 danaObjavljeno na 09. kol 2026.
Natječaji po zemljama
Nabave po sektoru
- Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi
- Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
- Rudarstvo, obične kovine i pripadajući proizvodi
- Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
- Poljoprivredni strojevi
- Odjeća, obuća, prtljaga i pribor
- Tiskani materijal i srodni proizvodi
- Kemijski proizvodi
- Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške
- Električni strojevi, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta
- Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema
- Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
- Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu
- Sigurnosna, vatrogasna policijska i obrambena oprema
- Glazbeni instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor
- Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
- Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
- Dobavljena i pročišćena voda
- Industrijski strojevi
- Strojevi za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo
- Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)
- Građevinski radovi
- Programski paketi i informacijski sustavi
- Usluge popravaka i održavanja
- Usluge instaliranja (osim programske podrške)
- Usluge hotela, restorana i trgovine na malo
- Prijevozne usluge (osim prijevoza otpada)
- Prateće ili pomoćne usluge prijevoza; usluge putnih agencija
- Poštanske i telekomunikacijske usluge
- Komunalne usluge
- Financijske i osigurateljne usluge
- Usluge poslovanja nekretninama
- Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
- Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
- Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja
- Usluge javne uprave, obrane i socijalnog osiguranja
- Usluge povezane s naftnom i plinskom industrijom
- Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva
- Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost
- Usluge obrazovanja i osposobljavanja
- Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi
- Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša
- Usluge u području rekreacije, kulture i sporta
- Ostale javne, društvene i osobne usluge