CPV 16000000
Javna nabava – Poljoprivredni strojevi
Tendova prati sve TED objave u ovom sektoru u svih 27 država članica EU-a. U nastavku su najnovije objavljene nabave — punim pretraživanjem filtrirajte po ključnoj riječi, državi i roku.
Izvor podataka: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-široki nadproračunski tenderi.
84 ponude pronađeno
Szlovénia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – PKT_2 2026 Prilagojen kmetijski traktor z gozdarsko nadgradnjo, gozdarsko prikolico z dvigalom in vsaj enim vitlom
Slovenski državni gozdovi, d. o. o.SlovenijaSpecialist agricultural or forestry machineryParts of agricultural and forestry machineryTractorsRok za 33 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Románia – Vontató – Furnizare tractor cu remorcă și încărcător, servicii de leasing financiar și asigurări CASCO și RCA aferente - DS Timis
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARumunjskaTractorsFinancial leasing servicesMotor vehicle insurance servicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Norvégia – Vontató – Procurement of an electric tractor for Kjelle VGS
Anskaffelser i Akershus, Buskerud og Østfold KONorveškaTractorsElectric motorsRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Mezőgazdasági gépek – Systemraupen
Landesbetrieb Forst Brandenburg - Vergabemanagement Standort EberswaldeNjemačkaAgricultural machineryRok za 25 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Medvežės ir jos techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)LitvaSpecialist agricultural or forestry machineryCentral processing unit (CPU) or processorsComputer-related equipmentRok za 31 danObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Acquisition de matériels agricoles
ODARC - Etablissement public à caractère industriel et commercialFrancuskaSpecialist agricultural or forestry machineryTractor accessoriesSeeders, planters or transplantersRok za 27 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Openbare aanbesteding voor leveringen met betrekking tot 'Aankoop van Agrovoedingsmiddelenapparatuur voor het Mosala Resource Center dat profiteert van de FEE - KIN interventie'
EnabelBelgijaAgricultural machineryRok za 40 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Szlovénia – Mezőgazdasági gépek – Dobava traktorja za potrebe UL BF
UNIVERZA V LJUBLJANI, BIOTEHNIŠKA FAKULTETASlovenijaAgricultural machineryRok za 26 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Marché public de fournitures pour «un accord-cadre, avec un opérateur économique par lot en vue de l’acquisition de kits solaires, de matériels d’appui à la production et à la transformation agroalimentaire dans la zone d’intervention du projet NER21003_ASYPON GMV, Région de Tillabéri »
EnabelBelgijaAgricultural machinerySolar energyRok za 30 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Lengyelország – Mezőgazdasági gépek – Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskiePoljskaAgricultural machineryParts of agricultural and forestry machineryGenerator unitsRok za 27 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Franciaország – Mezőgazdasági és erdészeti gépek alkatrészei – Fourniture et livraison d'outillages, équipements et pièces détachées pour l'entretien des espaces verts - 6 lots
DEPARTEMENT DU GERSFrancuskaParts of agricultural and forestry machineryMiscellaneous gardening equipmentRok za 30 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Spanyolország – Vontató – Subministrament de 4 tractors i equipaments destinats als treballs de neteja mecànica, manteniment i conservació de les platges del TM d'Alcúdia.
Consejo de Administración de la Empresa Municipal de Serveis d'Alcudia SAUŠpanjolskaTractorsParts of agricultural machineryRok za 25 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Észtország – Különféle kertészeti eszközök – Aiatehnika ostmine, hooldus ja remont
Riigi Kaitseinvesteeringute KeskusEstonijaMiscellaneous gardening equipmentPneumatic or motorised hand toolsRepair and maintenance services of machineryRok za 25 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Csehország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Vyvážeč
Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o.ČeškaSpecialist agricultural or forestry machineryRok za 9 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Szlovákia – Vontató – Obstaranie traktoru na separovaný zber 3
Obec ŠoporňaSlovačkaTractorsWheeled loadersFront-end shovel loadersRok za 16 danaObjavljeno na 27. kol 2026.
Franciaország – Fejőgép – FOURNITURE ET INSTALLATION D'UNE SALLE DE TRAITE
INRAE BRETAGNE NORMANDIEFrancuskaMilking machinesRok za 23 danaObjavljeno na 27. kol 2026.
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – XXS dydžio medkirtės ir medvežės bei jų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)LitvaSpecialist agricultural or forestry machineryRok za 27 danaObjavljeno na 27. kol 2026.
Németország – Vontató – Universität Hohenheim - Großschlepper
Universität HohenheimNjemačkaTractorsUsed tractorsRok za 23 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Románia – Mezőgazdasági gépek alkatrészei – Furnizare tamburi de însămânțare (kituri) pentru speciile Abies alba, Acer pseudoplatanus și Fagus sylvatica, pentru Linia de însămânțare URBINATI Beta 65 - dssv
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA -DIRECTIA SILVICA SUCEAVARumunjskaParts of agricultural machineryRok za 25 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Belgium – Fűnyíró – Aankoop en levering van robotmaaiers
Sport VlaanderenBelgijaLawnmowersRok za 2 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Franciaország – Fűnyíró park, sportpálya, pázsit nyírására – Acquisition de matériels, de pièces détachées et d'entretien pour la gestion des espaces verts
Ville de VilleurbanneFrancuskaLawn, park or sports-ground mowersRepair and maintenance services of machineryMiscellaneous gardening equipmentRok za 27 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Románia – Vontató – Furnizare Tractoare -DS Dolj
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARumunjskaTractorsRok za 17 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Hollandia – Mezőgazdasági gépek – Levering tractor met snippermachine
Gemeente WesterkwartierNizozemskaAgricultural machineryTractorsRok za 37 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Írország – Mezőgazdasági gépek – AG3819C - Request for Tenders for the Supply of a Flatbed Lorry for the Department of Agriculture, Food and the Marine (DAFM)
Education Procurement Service (EPS)IrskaAgricultural machineryRok za 16 danaObjavljeno na 25. kol 2026.
Románia – Vontató – Tractoare în leasing financiar pentru 24 luni, inclusiv servicii de leasing financiar, servicii de asigurare obligatorie (RCA) pentru 12 luni, servicii de asigurare facultativă (CASCO) pentru 24 de luni - DS Botosani
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARumunjskaTractorsFinancial leasing servicesInsurance servicesRok za 23 danaObjavljeno na 25. kol 2026.
Natječaji po zemljama
Nabave po sektoru
- Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi
- Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
- Rudarstvo, obične kovine i pripadajući proizvodi
- Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
- Odjeća, obuća, prtljaga i pribor
- Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali
- Tiskani materijal i srodni proizvodi
- Kemijski proizvodi
- Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške
- Električni strojevi, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta
- Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema
- Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
- Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu
- Sigurnosna, vatrogasna policijska i obrambena oprema
- Glazbeni instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor
- Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
- Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
- Dobavljena i pročišćena voda
- Industrijski strojevi
- Strojevi za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo
- Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)
- Građevinski radovi
- Programski paketi i informacijski sustavi
- Usluge popravaka i održavanja
- Usluge instaliranja (osim programske podrške)
- Usluge hotela, restorana i trgovine na malo
- Prijevozne usluge (osim prijevoza otpada)
- Prateće ili pomoćne usluge prijevoza; usluge putnih agencija
- Poštanske i telekomunikacijske usluge
- Komunalne usluge
- Financijske i osigurateljne usluge
- Usluge poslovanja nekretninama
- Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
- Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
- Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja
- Usluge javne uprave, obrane i socijalnog osiguranja
- Usluge povezane s naftnom i plinskom industrijom
- Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva
- Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost
- Usluge obrazovanja i osposobljavanja
- Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi
- Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša
- Usluge u području rekreacije, kulture i sporta
- Ostale javne, društvene i osobne usluge