CPV 14000000
Javna nabava – Rudarstvo, obične kovine i pripadajući proizvodi
Tendova prati sve TED objave u ovom sektoru u svih 27 država članica EU-a. U nastavku su najnovije objavljene nabave — punim pretraživanjem filtrirajte po ključnoj riječi, državi i roku.
Izvor podataka: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-široki nadproračunski tenderi.
66 ponuda pronađeno
Svájc – Bányászat, alapfémek és kapcsolódó termékek – Profile, Bleche, Rohre und Platten
Office fédéral de l'armement armasuisseŠvicarskaMining, basic metals and related productsRok za 38 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Románia – Természetes homok – „Achizitionarea a 24.500 tone amestec nisip natural sort 0-4 mm (in procent de 40%) si pietris sort 4-8 mm (in procent de 60%), la destinatie la districtele din cadrul Regiei Autonome Judetene de Drumuri Arges R.A., pentru prestarea serviciului de deszapezire iarna 2026– 2027, defalcate pe loturi
Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A.RumunjskaNatural sandRok za 33 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Írország – Ásványi, vegyi és műtrágya-alapanyagok – The Provision Fertiliser Supplies to Coillte Nurseries 2026 – 2030
Coillte CGAIrskaChemical and fertiliser mineralsRok za 27 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Svédország – Kavics, homok, zúzott kő és aggregátum – Grus och övriga massor Falköpings kommun
Falköpings kommunŠvedskaGravel, sand, crushed stone and aggregatesRok za 31 danObjavljeno na 02. ruj 2026.
Csehország – Tört és zúzott kő – Dodávka drceného kameniva pro zimní údržbu silnic na období listopad 2026 - říjen 2027
Správa a údržba silnic Jihočeského krajeČeškaBroken and crushed stoneRok za 30 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Svédország – Kavics, homok, zúzott kő és aggregátum – Bergmaterial, anläggnings- och transporttjänster
Upphandlingscenter Falun Borlänge-regionenŠvedskaGravel, sand, crushed stone and aggregatesContainer storage systemContainer handling servicesRok za 31 danObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Természetes homok – Fourniture, transport et livraison de sable de loisirs et sportif de type fontainebleau ou équivalent-.
Conseil Départemental des ArdennesFrancuskaNatural sandRok za 31 danObjavljeno na 02. ruj 2026.
Svédország – Só és tiszta nátrium-klorid – Vägsalt
Telge Inköp ABŠvedskaSalt and pure sodium chlorideRoad saltRok za 30 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Ausztria – Só és tiszta nátrium-klorid – Land Steiermark - Streusalz
Land Steiermark Abteilung 16 Verkehr und LandeshochbauAustrijaSalt and pure sodium chlorideNema rokaObjavljeno na 30. kol 2026.
Lengyelország – Természetes kalcium, alumínium-kalcium-foszfát és tisztítatlan természetes káliumsók – Fosforan jednowapniowy paszowy pochodzenia mineralnego
Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny PawłowicePoljskaNatural calcium, aluminium calcium phosphate and crude natural potassium saltsRok za 24 danaObjavljeno na 27. kol 2026.
Németország – Sóoldat – Rahmenvereinbarung Lieferung Sole (NaCl) Winterbezug 2026/2027
Die Autobahn GmbH des BundesNjemačkaSalt in brineRok za 23 danaObjavljeno na 27. kol 2026.
Bulgária – Ásványi műtrágya-alapanyagok – Доставка на стоки зa сeлскoстoпaнскaтa дейност нa „Ceвeрнoцентрално държавно предприятие” ДП .
СЕВЕРНОЦЕНТРАЛНО ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ ДПBugarskaFertiliser mineralsRok za 23 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Franciaország – Kavics, homok, zúzott kő és aggregátum – FOURNITURE ET LIVRAISON DE MATÉRIAUX GRANULAIRES POUR LES SERVICES DE CLERMONT AUVERGNE MÉTROPOLE_RELANCE LOTS 3 ET 4
CLERMONT AUVERGNE METROPOLEFrancuskaGravel, sand, crushed stone and aggregatesGranules, chippings, stone powder, pebbles, gravel, broken and crushed stone, stone mixtures, sand-gravel mixtures and other aggregatesRok za 23 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Észak-Macedónia – Acél – Rod material
FOD DOOEL NovaciSjeverna MakedonijaSteelRok za 19 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Lengyelország – Zúzott kő – Dostawa podsypki tłuczniowej frakcji 31,5/50 w gatunku 1, klasa 1, w 2027 r. dla PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. działającej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.PoljskaBallastRok za 20 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Ausztria – Homok – (ProVia-ID 159072) Lokstreusand
ÖBB-Holding AG sowie die mit ihr im Sinne des § 189a Z 8 UBG verbundenen Gesellschaften, alle vertreten durch die ÖBB-Infrastruktur AG (Markanter Hauptnutzer ÖBB-Produktion GmbH)AustrijaSandNema rokaObjavljeno na 25. kol 2026.
Bulgária – Ásványi műtrágya-alapanyagok – “Доставка на минерални торове за нуждите на Институт по полски култури гр. Чирпан“
ИНСТИТУТ ПО ПОЛСКИ КУЛТУРИBugarskaFertiliser mineralsRok za 24 danaObjavljeno na 24. kol 2026.
Belgium – Só és tiszta nátrium-klorid – Fourniture de Sel d'adoucisseur
MercurHosp ASBLBelgijaSalt and pure sodium chlorideRok za 25 danaObjavljeno na 24. kol 2026.
Hollandia – Homok – 1-L-0040524-26 Leveren van diverse soorten zand
Gemeente RotterdamNizozemskaSandRok za 34 danaObjavljeno na 24. kol 2026.
Németország – Talaj (külszíni kőzet) – Baumsubstratlieferung 2027 - 2028 im Stadtgebiet Nürnberg
Stadt Nürnberg - Servicebetrieb Öffentlicher RaumNjemačkaSoilRok za 16 danaObjavljeno na 23. kol 2026.
Görögország – Talaj (külszíni kőzet) – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΟΥ ΕΠΙΚΑΛΥΨΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΣΤΟΝ ΧΥΤΑ ΜΑΥΡΟΡΑΧΗΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΦΟΔΣΑ Κ. Μ.
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΟΡΕΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ (Φο.Δ.Σ.Α.) ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣGrčkaSoilRok za 18 danaObjavljeno na 19. kol 2026.
Csehország – Sóoldat – Dodávky solného roztoku 2026-2027
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizaceČeškaSalt in brineRok za 17 danaObjavljeno na 19. kol 2026.
Portugália – Kavics, homok, zúzott kő és aggregátum – PRC_0195/2026_DEX - Aquisição de Meio Filtrante para Infraestruturas da Águas do Norte, S.A.
Águas do Norte, SAPortugalGravel, sand, crushed stone and aggregatesRok za 13 danaObjavljeno na 19. kol 2026.
Olaszország – Kőszemcse, kőszilánk, kőpor, kavics, sóder, tört és zúzott kő, kőkeverék, homok-sóder keverék és egyéb aggregátum – Fornitura di materiale arido di cava per il ricoprimento dei rifiuti conferiti presso la discarica di C.da Timpazzo a Gela (CL)
Impianti S.R.R Ato 4 Caltanissetta Provincia SudItalijaGranules, chippings, stone powder, pebbles, gravel, broken and crushed stone, stone mixtures, sand-gravel mixtures and other aggregatesRok za 20 danaObjavljeno na 18. kol 2026.
Litvánia – Alapfém – Įvairių metalo gaminių pirkimas (DPS)
UAB Vilniaus viešasis transportas (PV)LitvaBasic metalsNema rokaObjavljeno na 18. kol 2026.
Natječaji po zemljama
Nabave po sektoru
- Poljoprivredni proizvodi, proizvodi stočarstva, ribarstva, šumarstva i srodni proizvodi
- Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
- Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
- Poljoprivredni strojevi
- Odjeća, obuća, prtljaga i pribor
- Koža i tekstilne tkanine, plastični i gumeni materijali
- Tiskani materijal i srodni proizvodi
- Kemijski proizvodi
- Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške
- Električni strojevi, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta
- Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema
- Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
- Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu
- Sigurnosna, vatrogasna policijska i obrambena oprema
- Glazbeni instrumenti, proizvodi za sport, igre, igračke, proizvodi ručnog obrta, materijali za umjetnost i pribor
- Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
- Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
- Dobavljena i pročišćena voda
- Industrijski strojevi
- Strojevi za rudarstvo, kamenolome, oprema za građevinarstvo
- Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)
- Građevinski radovi
- Programski paketi i informacijski sustavi
- Usluge popravaka i održavanja
- Usluge instaliranja (osim programske podrške)
- Usluge hotela, restorana i trgovine na malo
- Prijevozne usluge (osim prijevoza otpada)
- Prateće ili pomoćne usluge prijevoza; usluge putnih agencija
- Poštanske i telekomunikacijske usluge
- Komunalne usluge
- Financijske i osigurateljne usluge
- Usluge poslovanja nekretninama
- Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
- Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
- Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja
- Usluge javne uprave, obrane i socijalnog osiguranja
- Usluge povezane s naftnom i plinskom industrijom
- Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva
- Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost
- Usluge obrazovanja i osposobljavanja
- Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi
- Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša
- Usluge u području rekreacije, kulture i sporta
- Ostale javne, društvene i osobne usluge