Irska – Usluge obrazovanja i osposobljavanja – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Opis
LMETB uspostavio panel iz kojeg će izabirati odgovarajuće kvalifikirane dobavljače usluga za izvođenje programa obuke, iz kojeg će se dobavljači usluga mogli izabrati za sudjelovanje u mini konkurenciji za dodjelu ugovora za dizajn, demonstraciju, razvoj, prilagođavanje, akreditaciju i izvođenje programa obuke kada se pojave specifične potrebe. LMETB objavljuje sve svoje poznate, identificirane, potencijalne programe, kurseve identificirane i ranije izvođene. Ova javna nabavna konkurencija podijeljena će na Lote kao opisano u dokumentima o pozivu. Prijava može se podnijeti za jedan ili više Lota. Nema ograničenja broju Lota na koje se može prijaviti, pod uvjetom da se zadovoljavaju kriteriji za dodjelu. Panel je uspostavljen 12. srpnja 2024. i trajat će 3 godine do 11. srpnja 2027. Prijave će se prihvaćati putem e-pošte na adresu [email protected] s naslovom: Prijava za članstvo u panelu za pružanje programa obuke o upravljanju okolišem i energijom i demonstracije u 2 Lota.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrskaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingRok za 24 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrskaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesRok za 6 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrskaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesRok za 19 danaObjavljeno na 24. kol 2026.
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrskaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesRok za 21 danObjavljeno na 24. kol 2026.