Francuska – Usluge stručnog osposobljavanja – Actions collectives de formation pour la Direction régionale Hauts-de-France
Opis
Ovaj javni ugovor je zaključen postupkom prilagođenim u skladu s odredbama članaka L2123-1 i R. 2123-1, 3° (Društveni i drugi specifični usluge) Zakona o javnim nabavkama. Javni ugovor koji proističe iz ove konzultacije predstavlja okvirni ugovor koji određuje sve ugovorne odredbe i izvodi se postupno pri izdavanju narudžbenica, u skladu s člancima L.2125-1 1°, R.2162-1 do R.2162-6, R.2162-13 i R.2162-14 Zakona o javnim nabavkama. Okvirni ugovor je monoatributivni. U skladu s člankom R.2162-4 2° Zakona o javnim nabavkama, ugovori se zaključuju bez minimalnog iznosa, ali s maksimalnim iznosima narudžbi za ukupno trajanje javnog ugovora (uključujući produžetke) : lot br. 1: 600 000 eura bez PDV / lot 2: 450 000 eura bez PDV / lot 3: 600 000 eura bez PDV / lot 4: 200 000 eura bez PDV / lot 5: 450 000 eura bez PDV. Ovaj javni ugovor je zaključen od datuma njegovog obavještavanja na razdoblje od dvanaest mjeseci. Nakon ovog prvog ugovornog razdoblja, javni ugovor se može automatski obnoviti 3 puta za novu razdoblje od 12 mjeseci. Predviđena datuma obavještavanja javnog ugovora je 17. studenog 2026.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Gyakorlati járművezetői tanfolyam – Prestations de formation à la conduite
Service Départemental d'Incendie et de Secours d'Indre-et-LoireFrancuskaDriving lessonsDriving licencesRok za 14 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Actions collectives sous forme d' "ateliers innovants" à destination des TPE du bâtiment dans les domaines suivants : Intelligence Artificielle et Responsabilité Sociétale des Entreprises
Constructys SiègeFrancuskaVocational training servicesRok za 18 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Franciaország – Képzési szolgáltatások – PROGRAMME DE FORMATION A DESTINATION DE DIRIGEANTS D'ENTREPRISES INDUSTRIELLES ET DE SERVICE A L'INDUSTRIE DANS LE CADRE DU DISPOSITIF REGIONAL "ACCELERATEUR ETI"
Région Nouvelle-AquitaineFrancuskaTraining servicesRok za 45 danaObjavljeno na 27. kol 2026.
Franciaország – Képzési szolgáltatások – Prestations de formations en anglais
ASNR FONTENAYFrancuskaTraining servicesRok za 22 danaObjavljeno na 27. kol 2026.