Pretraživanje tendera
Spremi pretraživanjeIzvor podataka: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-široki nadproračunski tenderi.
Pretraga obuhvaća naziv nadmetanja, opis i naziv naručitelja.
525 ponuda pronađeno
Sortiraj
Görögország – Biokémiai analizátorok – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΣΕ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ ΜΕ CPV38434500-1, ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ: 297.905,98€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α.6% ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ. (Α/Α ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 77, Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 463166).
ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ"GrčkaBiochemical analysersRok za 100 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Tüzelőanyagok – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ, ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026, 2027 & 2028
ΔΗΜΟΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣGrčkaFuelsRok za 14 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''GrčkaPaper sterilisation pouches or wrapsRok za 30 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGrčkaPulloversRok za 33 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Sótalanítóberendezés – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ KAI ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΟΡΗΤΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΑΦΑΛΑΤΩΣΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 300 m3 ΠΟΣΙΜΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΦΟΥΡΝΩΝ ΚΟΡΣΕΩΝGrčkaDesalination apparatusRok za 30 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Fűtőolaj – Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών της Δ.ΥΠ.Α. αρμοδιότητας της Περιφερειακής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης, για δώδεκα (12) μήνες από την υπογραφή της σύμβασης
ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣGrčkaHeating oilRok za 30 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Létesítménykezelési szolgáltatások – «Παραχώρηση του δικαιώματος και αντίστοιχη ανάληψη υποχρέωσης για τη χρηματοδότηση και αναβάθμιση του εξοπλισμού και των εγκαταστάσεων οβιδουργίας και καλυκοποιίας της Ε.Α.Σ. Α.Β.Ε.Ε., καθώς και για τη λειτουργία, ανάπτυξη και εκμετάλλευση του εξοπλισμού, των εγκαταστάσεων και της δραστηριότητας οβιδουργίας και καλυκοποιίας και τη μεταφορά της σχετικής δραστηριότητας στις εγκαταστάσεις του εργοστα
Ελληνικά Αμυντικά Συστήματα ΑΒΕΕGrčkaFacilities management servicesRelocation servicesPlant upgrade workNema rokaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΕΠΙΣΚΕΥΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥGrčkaRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentRok za 40 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣGrčkaMedical kitsOperating tablesIncubatorsRok za 44 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Tárolókonténerek – Προμήθεια και τοποθέτηση υπόγειων συστημάτων προσωρινής αποθήκευσης απορριμμάτων
ΔΗΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣGrčkaStorage containersPersonal identification accessoriesWeighing machineryRok za 47 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – Επιλογή Συμβούλου στο πλαίσιο του Έργου “Ενεργοποίηση προκαταβολής/επιχορήγησης και επιτάχυνσης πληρωμών δικαιούχων από την Κακοκαιρία Daniel σε Αγροτικές/Κτηνοτροφικές Εκμεταλλεύσεις και Πληγείσες Επιχειρήσεις της Περιφέρειας Θεσσαλίας”
Ελληνική Εταιρεία Συμμετοχών και Περιουσίας Α.Ε. (ΕΕΣΥΠ Α.Ε.)GrčkaProject management consultancy servicesRok za 35 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑGrčkaFuelsPetroleum and distillatesRok za 33 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ»
Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο ΘράκηςGrčkaRepair and maintenance servicesRok za 34 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Mosó-szárító gépek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΑΟΜ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GrčkaWasher/dryersRok za 40 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Görögország – Fényelektromos napelemmodulok – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΪΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ NET BILLING
ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑGrčkaSolar photovoltaic modulesSolar installationInstallation services of electrical and mechanical equipmentRok za 27 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Görögország – Lámpa és világítási szerelvények – Προμήθεια εορταστικού φωτισμού και διακόσμου του Δήμου Ηρακλείου
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Α΄ΒΑΘΜΟΥGrčkaLamps and light fittingsLighting equipment and electric lampsRok za 29 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Görögország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Μελέτη αθλητικού συγκροτήματος για την κατασκευή κλειστού γυμναστηρίου στίβου και ανοικτού γηπέδου ποδοσφαίρου επί του πρώην στρατοπέδου «Καπετάν Φούφα»
ΔΗΜΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣGrčkaEngineering design servicesRok za 62 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Görögország – Kupon – 1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.GrčkaCouponsRok za 43 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Görögország – Különleges célú járművek – Προμήθεια Συστημάτων Κέντρου Ελέγχου, Ασύρματης Επικοινωνίας, Drones και Κινητού Επιχειρησιακού Κέντρου στο πλαίσιο της Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Θήρας
ΔΗΜΟΣ ΘΗΡΑΣGrčkaSpecialist vehiclesWireless telecommunications systemInformation systemsRok za 33 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Görögország – Városiszilárdhulladék-ártalmatlanítási szolgáltatások – ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΧΩΡΟΥ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΑΦΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΧΥΤΑ) 2ΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ
ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Δ/ΝΣΗΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ 2ΗΣ Δ.Ε. ΝΟΜΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣGrčkaUrban solid-refuse disposal servicesRok za 37 danaObjavljeno na 31. kol 2026.