Pretraživanje tendera
Spremi pretraživanjeIzvor podataka: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-široki nadproračunski tenderi.
Pretraga obuhvaća naziv nadmetanja, opis i naziv naručitelja.
34 ponude pronađeno
Sortiraj
Görögország – Szennyvízkezelő mű építési munkái – ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΥΜΑΤΩΝ (ΚΕΛ) ΔΗΜΩΝ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΚΑΙ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. - ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε.GrčkaWastewater treatment plant construction workSewage plant equipmentOperation of a sewage plantRok za 62 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Görögország – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Ε-905
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.GrčkaConstruction work for water and sewage pipelinesAncillary works for water pipelinesRok za 40 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Görögország – Kábelfektető szerelése – Προμήθεια υλικών και πλήρης κατασκευή της εναέριας Γ.Μ. 400kV ΚΥΤ ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ – ΚΥΤ ΦΙΛΙΠΠΩΝ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)GrčkaInstallation of cable layingRok za 28 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Görögország – Ipari műemlékkel kapcsolatos építési munkák – ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΠΡΩΗΝ PORCELANA (Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 222036)
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΥΔΗΜΟΣ ΑΕ ΟΤΑGrčkaIndustrial monument construction workMulti-functional buildings construction workRok za 16 danaObjavljeno na 23. kol 2026.
Görögország – Katonai épületek és létesítmények építése – Διακήρυξη 16/2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)/ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΓΕΣ)/ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (ΑΣΔΑΑΜ)GrčkaConstruction work for military buildings and installationsRok za 27 danaObjavljeno na 23. kol 2026.
Görögország – Elemi iskola építése – «ΑΝΕΓΕΡΣΗ 4ΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ»
Δίκτυο Πόλεων ΔΕΠΑΝGrčkaPrimary school construction workRok za 28 danaObjavljeno na 20. kol 2026.
Görögország – Felújítás – Διακήρυξη Έργου
ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝGrčkaRefurbishment workBuildings of particular historical or architectural interestHistorical monument or memorial construction workRok za 48 danaObjavljeno na 13. kol 2026.
Görögország – Víz- és szennyvízvezetékek építése – Ε-915
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.GrčkaConstruction work for water and sewage pipelinesRok za 19 danaObjavljeno na 12. kol 2026.
Görögország – Közútkarbantartás – ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ (3ου τμήματος Δ.ΔΙ.Μ.Υ)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝGrčkaRoad-maintenance worksRok za 6 danaObjavljeno na 10. kol 2026.
Görögország – Öntözőcsatorna építése – ΥΠΟΓΕΙΟΠΟΙΗΣΗ – ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ Τ.Ο.Ε.Β. ΣΕΛΛΑΝΩΝ Ν. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčkaIrrigation channel construction workRok za 22 danaObjavljeno na 10. kol 2026.
Görögország – Felújítás – ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΑΝΑΚΤΟΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΠΡΟΑΥΛΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ
Εταιρεία Ακινήτων Δημοσίου (ETAΔ Α.Ε.)GrčkaRefurbishment workHistorical monument or memorial construction workEngineering design servicesRok za 19 danaObjavljeno na 10. kol 2026.
Görögország – Árvízmegelőzés – ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ, ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣGrčkaFlood-prevention worksRain-water basin construction workStorm-water piping construction workRok za 13 danaObjavljeno na 06. kol 2026.
Görögország – Magasépítési munka – ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ (ΣΕΦ)
ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣGrčkaBuilding construction workEngineering design servicesPlant upgrade workRok za 8 danaObjavljeno na 06. kol 2026.
Görögország – Kórházi létesítmények építése – ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΚΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑΣ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGrčkaHospital facilities construction workEngineering studiesLinear acceleratorsRok za 12 danaObjavljeno na 06. kol 2026.
Görögország – Gát építése – Ολοκλήρωση κατασκευής φράγματος Νεστορίου ΠΕ Καστοριάς και συνοδών έργων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčkaDam construction workRok za 8 danaObjavljeno na 05. kol 2026.
Görögország – Alállomás építése – ΔΕΑ 42461 - Μελέτη, προμήθεια εξοπλισμού και εγκατάσταση (έργο με το κλειδί στο χέρι) ενός ΚΥΤ 400/150/20 kV στην περιοχή Ρουφ Αθηνών
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε. (ΑΔΜΗΕ Α.Ε.)GrčkaSubstation construction workRok za 8 danaObjavljeno na 04. kol 2026.
Görögország – Vízvezeték építése – E-925
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.GrčkaAqueduct construction workRok za 14 danaObjavljeno na 03. kol 2026.
Görögország – Építési munkák – ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΤΗΣ ΕΚΤΑΣΗΣ ΤΗΣ ΔΕΘ-HELEXPO ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Διεθνής Έκθεση Θεσσαλονίκης Μονοπρόσωπη Α.Ε. (δ.τ.: ΔΕΘ-HELEXPO Α.Ε.)GrčkaConstruction workEngineering design servicesRoad construction worksRok za 19 danaObjavljeno na 03. kol 2026.
Görögország – Középiskola építése – ΑΝΕΓΕΡΣΗ 2ΟΥ ΕΠΑΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΔΗΜΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣGrčkaSecondary school construction workElectrical installation workHeating, ventilation and air-conditioning installation workRok za 14 danaObjavljeno na 30. srp 2026.
Görögország – Iskolaépületek kivitelezése – ΠΡΑΣΙΝΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ (Γ.Ε.Λ. & ΕΠΑ.Λ.)
ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΑΕGrčkaConstruction work for school buildingsRok za 41 danObjavljeno na 30. srp 2026.