Pretraživanje tendera
Spremi pretraživanjeIzvor podataka: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-široki nadproračunski tenderi.
Pretraga obuhvaća naziv nadmetanja, opis i naziv naručitelja.
32 ponude pronađeno
Sortiraj
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčkaPublic road transport servicesRok za 29 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčkaPublic road transport servicesRok za 28 danaObjavljeno na 18. kol 2026.
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Ηπείρου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčkaPublic road transport servicesRok za 28 danaObjavljeno na 18. kol 2026.
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčkaPublic road transport servicesRok za 21 danObjavljeno na 17. kol 2026.
Görögország – Nem menetrendszerű légi szállítás – Διακήρυξη 13/2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝGrčkaNon-scheduled air transport servicesRok za 27 danaObjavljeno na 17. kol 2026.
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčkaPublic road transport servicesRok za 20 danaObjavljeno na 17. kol 2026.
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Κρήτης με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčkaPublic road transport servicesRok za 16 danaObjavljeno na 16. kol 2026.
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΟΡΩΝ (ΔΣΑ): Ανάθεση συμβάσεων παροχής υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών δημοσίων σχολείων χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε Κέρκυρας για τα σχολικά έτη 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029 άνω των ορίων
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝGrčkaSpecial-purpose road passenger-transport servicesNema rokaObjavljeno na 16. kol 2026.
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Πελοποννήσου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčkaPublic road transport servicesRok za 19 danaObjavljeno na 16. kol 2026.
Görögország – Ipari járművek kölcsönzése vezetővel – Μίσθωση μηχανημάτων έργου και μεταφορικών μέσων, για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Νεάπολης-Συκεών
ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝGrčkaHire of industrial vehicles with driverHire of buses and coaches with driverSnow-clearing servicesRok za 20 danaObjavljeno na 13. kol 2026.
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Αττικής με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčkaPublic road transport servicesRok za 22 danaObjavljeno na 10. kol 2026.
Görögország – Légi és kapcsolódó szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Χαλαζικής Προστασίας με Εναέρια μέσα
ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ (ΕΛ.Γ.Α.)GrčkaAerial and related servicesAeroplanesRok za 7 danaObjavljeno na 06. kol 2026.
Görögország – Vízi szállítási szolgáltatások – Προκήρυξη ανοικτού δημόσιου διεθνούς επαναληπτικού μειοδοτικού διαγωνισμού για την εξυπηρέτηση δρομολογιακών γραμμών με σύναψη σύμβασης ή συμβάσεων ανάθεσης δημόσιας υπηρεσίας περιόδου 2025-2029
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣGrčkaWater transport servicesNema rokaObjavljeno na 04. kol 2026.
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Μεταφορά μαθητών πρωτοβάθμιας & δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης της Π.Ε. Καρδίτσας μέχρι και το σχολικό έτος 2028-29
Περιφέρεια ΘεσσαλίαςGrčkaSpecial-purpose road passenger-transport servicesRok za 1.247 danaObjavljeno na 03. kol 2026.
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΟΔΗΓΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥGrčkaSpecial-purpose road passenger-transport servicesRok za 5 danaObjavljeno na 02. kol 2026.
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Θεσσαλίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrčkaPublic road transport servicesRok za 5 danaObjavljeno na 30. srp 2026.
Görögország – Légi szállítás – 04/2026
ΑΡΧΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGrčkaAir transport servicesRok za 2 danaObjavljeno na 06. srp 2026.
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΧΩΡΙΚΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΝΟΤΗΤΩΝ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣΚΑΙ ΙΘΑΚΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΕΤΗ 2026-2027, 2027-2028 ΚΑΙ 2028-2029 ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΕΤΡΑΜΗΝΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2029-2030
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝGrčkaSpecial-purpose road passenger-transport servicesNema rokaObjavljeno na 28. lip 2026.
Görögország – Vízi szállítási szolgáltatások – Προκήρυξη ανοικτού δημόσιου διεθνούς 2ου αρχικού θερινού μειοδοτικού διαγωνισμού για την εξυπηρέτηση των δρομολογιακών γραμμών «ΛΑΥΡΙΟ – ΜΕΣΤΑ ΧΙΟΥ και επιστροφή» και «ΣΥΜΗ – ΡΟΔΟΣ και επιστροφή» με σύναψη σύμβασης ανάθεσης δημόσιας υπηρεσίας δρομολογιακής περιόδου 2025-2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣGrčkaWater transport servicesNema rokaObjavljeno na 18. lip 2026.
Görögország – Vízi szállítási szolgáltatások – Προκήρυξη ανοικτού δημόσιου διεθνούς αρχικού μειοδοτικού διαγωνισμού για την εξυπηρέτηση δρομολογιακής γραμμής με σύναψη σύμβασης ανάθεσης δημόσιας υπηρεσίας περιόδου από 01/11/2025 έως 31/10/2028
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣGrčkaWater transport servicesNema rokaObjavljeno na 10. lip 2026.