Vissza a kereséshez
Ez a kiválasztás lejárt.
Olaszország – Endoszkópiás és endosebészeti készülékek – CODICE ELET_COL - DGR 204 DEL 09/04/2026 -GARA TELEMATICA A PROCEDURA APERTA PER LA FORNITURA DI ATTREZZATURE E ARREDI PER IL COMPLETAMENTO FUNZIONALE DELLE NUOVE AREE SANITARIE NELLA NUOVA PALAZZINA
A.O. Sant'AndreaOlaszországMegjelent 2026. júl. 20.
Határidő lejártLeírás
DGR 204 DEL 09/04/2026 - TELEMATIKUS NYILVÁNOS PÁTÁRÁS A H1 DÉLI ÚJ SZAKASZ SZANITÁR TERÜLETEK FUNKCIÓJÁNAK TELJESÍTÉSÉHEZ SZÜKÖDTETŐ ESZKÖZÖK ÉS BERENDEZÉSEK BESZEREZÉSÉRŐL – CUP F84E23000260001 – PROCEDURA STELLA SZANITÁR ESZKÖZÖK ÉS BERENDEZÉSEK BESZEREZÉSÉRE – KÓD ELET_COL
CPV kódok
Endoscopy, endosurgery devices
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI REAGENTI E SISTEMI DI DIAGNOSTICA MOLECOLARE INFETTIVOLOGICA “FAST” OCCORRENTI ALLA S.C. MICROBIOLOGIA E VIROLOGIA PER LA DURATA DI 60 MESI, CON OPZIONE DI RINNOVO DI 24 MESI, PROROGA TECNICA DI 6 MESI E CLAUSOLA DI ADESIONE SUCCESSIVA FINO AL 200%, DA AGGIUDICARSI CON IL CRITERIO DELL’OFFERTA ECONOMICAMENTE PIÙ VANTAGG
ORG-0001OlaszországMiscellaneous medical devices and productsHatáridő 37 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroOlaszországCathetersHatáridő 39 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROOlaszországMedical equipmentsHatáridő 41 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDOlaszországMedical consumablesHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.