Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – LI3747C Request to Participate in a Panel for the Provision of eBooks to the Education and Training Boards (ETBs) network of schools and centres
Leírás
Az Oktatási és Képzési Tanácsok (ETBs) kiadja a Kérvény a Részvétel a Panelen az eKönyvek Ellátása az Oktatási és Képzési Tanácsok (ETBs) iskolahálózatának és központjainak. Az Oktatási és Képzési Tanácsok (ETBs) jogszabályi hatóságok, amelyek felelősek az oktatásért, képzésért, ifjúsági munkáért és más funkciókért. Korábban Hivatásos Oktatási Bizottságok (VECs) néven ismert, az ETB-k kezelik és üzemeltetik a másodfokú iskolákat, továbbképző főiskolákat, többhitéletű közösségi nemzeti iskolákat és egy sor felnőtt, továbbképző és képzési központokat, amelyek oktatási és képzési programokat kínálnak. 16 Oktatási és Képzési Tanács van, amelyek kezelik és üzemeltetik több mint 700 oktatási és képzési helyszínt, beleértve: • 260+ másodfokú iskolák (a iskolák és központok listáját megtalálhatja http://www.etbi.ie/ ) • kb. 450 oktatási és képzési központ • 19 Képzési Központ • 27 Közösségi Nemzeti Iskola Az ETB iskolák konzultálnak a panel tagokkal és a legmegfelelőbb tagot(okat) választják a következő kritériumok alapján: 1. Az ajánlott eKönyv megfelelősége a tantervnek. 2. Ügyfélszolgálat és támogatás 3. Képesség a tömeges ellátásra/átvitelre a könyvek soft másolatainak a diákok eszközeire 4. Végső költség A panelbe való felvétel nem jelent szerződés megítélését, sem pedig azt, hogy bármilyen szerződést megítélnek.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetÍrországEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesHatáridő 5 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityÍrországHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingHatáridő 23 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144ÍrországAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesHatáridő 18 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardÍrországEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesHatáridő 20 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.