CPV 80000000
Közbeszerzések – Oktatási és képzési szolgáltatások
A Tendova az összes TED-hirdetményt követi ebben az ágazatban mind a 27 EU-tagállamban. Alább a legutóbb közzétett közbeszerzések láthatók — a teljes kereséssel kulcsszó, ország és határidő szerint szűrhet.
Adatforrás: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-szintű határfeletti kiválasztások.
466 ajánlatok
Lettország – Képzési programmal kapcsolatos szolgáltatások – Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana, testēšana un apmācība
Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejsLettországTraining programme servicesYouth education servicesHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Portugália – Elemi oktatási szolgáltatások – Desenvolvimento de Atividades Educativas - AEC (Atividades de Enriquecimento Curricular) e Ensino de Inglês no Pré-Escolar - Ano letivo 2026/2027
Município de AmarantePortugáliaPrimary education servicesHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Svédország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Utbildning: Svenska som andraspråk 15 hp
Örebro kommunSvédországEducation and training servicesHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Járművezető-iskolai szolgáltatások – PERMIS POIDS LOURDS, REMORQUES ET CACES - SDIS 28
SDIS 28FranciaországDriving-school servicesHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Észtország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – Laotöötaja-tõstukijuhi koolitus
Eesti TöötukassaÉsztországAdult and other education servicesHatáridő 24 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Hollandia – Képzési szolgáltatások – Opleiden, Trainen en Oefenen interne calamiteitenorganisatie
MeerinzichtHollandiaTraining servicesSafety training servicesHatáridő 44 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Spanyolország – Oktatási és képzési szolgáltatások – El objeto del presente contrato es la prestación de diversos servicios musicales del Ayuntamiento de Ciutadella de Menorca, por lotes. Lote 1: Servicio de dirección, docencia y gestión de la Escuela de Música y artes escénicas y Lote 2: Servicio de banda de música.
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Ciutadella de MenorcaSpanyolországEducation and training servicesBand entertainment servicesHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Különleges oktatási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER LA STIPULA DI UN ACCORDO QUADRO CON UN UNICO OPERATORE ECONOMICO AVENTE AD OGGETTO LA SUCCESSIVA CONCLUSIONE DI SINGOLI CONTRATTI RELATIVI AL SERVIZIO DI CORREZIONE/CODIFICA DELLE DOMANDE APERTE DELLE PROVE DI PRE-TEST, ANCORAGGIO, RILEVAZIONI NAZIONALI E PROVE SUL CAMPO E STUDI PRINCIPALI DELLE RILEVAZIONI INTERNAZIONALI (NEI FORMATI CARTACEI E/O COMPUTER BASED CBT) E RELATI
INVALSIOlaszországSpecial education servicesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Lengyelország – Műszaki képzési szolgáltatások – Usługa szkolenia dla potrzeb bezpieczeństwa teleinformatycznego
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił ZbrojnychLengyelországTechnical training servicesHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Spanyolország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – Contractació dels serveis de l'Escola Bressol Municipal l'Ametller
Ajuntament de l'Ametlla del VallèsSpanyolországPre-school education servicesHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Észtország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – Eesti keele B1 tasemeeksamiks ettevalmistav koolitus
Eesti TöötukassaÉsztországAdult and other education servicesHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Németország – Felnőtt- és egyéb oktatási szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind Einzelcoaching JC Berlin Tempelhof-Schöneberg
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATNémetországAdult and other education servicesHatáridő 24 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Képzési szolgáltatások – Prestations de formations en anglais
ASNR FONTENAYFranciaországTraining servicesHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Ausztria – Oktatási és képzési szolgáltatások – Land Oberösterreich - Deutschkurse
Land Oberösterreich, Amt der oö. Landesregierung Direktion Soziales und Gesundheit, Abteilung SozialesAusztriaEducation and training servicesTraining servicesProvision of language coursesHatáridő 25 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Lengyelország – Egészségügyi oktatási szolgáltatások – CP.251.1168.2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS
Centrum Medycznego Kształcenia PodyplomowegoLengyelországMedical education servicesHatáridő 18 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – PRESTATIONS DE FORMATION CONTINUE À DESTINATION DES AGENTS
Université de LorraineFranciaországVocational training servicesHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Hollandia – Elsősegély-nyújtási képzési szolgáltatások – Europese openbare aanbestedingsprocedure levering integrale BHV-dienstverlening t.b.v. gemeente Venlo
Gemeente VenloHollandiaFirst-aid training servicesSafety consultancy servicesHatáridő 1 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Olaszország – Iskola előtti oktatási szolgáltatások – COMUNE DI POLLENA TROCCHIA (NA): SERVIZIO GESTIONE ASILO NIDO PER MASSIMO N.96 SETTIMANE PERIODO SETTEMBRE 2026 - LUGLIO 2028
Agenzia Locale di Sviluppo dei Comuni dell'Area Nolana S.C.P.A.OlaszországPre-school education servicesHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Oktatási és képzési szolgáltatások – ACC Coaching individuel SNCF Réseau
SNCF RESEAUFranciaországEducation and training servicesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 02.
Olaszország – Oktatási és képzési szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI SERVIZI EDUCATIVI SCOLASTICI COMUNALI
CENTRALE DI COMMITTENZA CASALE MONFERRATOOlaszországEducation and training servicesHatáridő 33 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Szakmai továbbképzési szolgáltatások – Marché de prestation d'accompagnement à la mobilité géographique dans le cadre du projet "ERASMUS+" au bénéfice des personnes à la recherche d'un emploi de la Région Corse
FRANCE TRAVAIL - CORSEFranciaországVocational training servicesGuidance and counselling servicesSocial servicesHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Németország – Oktatási és képzési szolgáltatások – REZ BBSAT 45ind We are strong JC Berlin Neukölln
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum BB/SATNémetországEducation and training servicesHatáridő 24 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Málta – Oktatási és képzési szolgáltatások – CT2316/2026 - Tender for the Provision of Operational Support Services for Service Users Residing in Birzebbuga Falling under the remit of Aġenzija Sapport - Re issue CT2136/2026
Department of ContractsMáltaEducation and training servicesTraining servicesSpecialist training servicesHatáridő 19 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Litvánia – Szakképzési szolgáltatások – Artimos oro paramos paslauga (pagal VPAGSSĮ)
Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Mokymo ir kovinės paramos centrasLitvániaSpecialist training servicesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 02.
Spanyolország – Műszaki képzési szolgáltatások – Servicio de formación en la instalación nuclear Vandellós I
Empresa Nacional de Residuos Radiactivos, S.A., S.M.E. (ENRESA)SpanyolországTechnical training servicesHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Közbeszerzések országonként
Közbeszerzések ágazat szerint
- Növénytermesztési, állattenyésztési, halászati, erdészeti és kapcsolódó termékek
- Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások
- Bányászat, alapfémek és kapcsolódó termékek
- Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
- Mezőgazdasági gépek
- Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők
- Bőr és textilszövetek, műanyag és gumi
- Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek
- Vegyipari termékek
- Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek, a bútorzat és a szoftvercsomagok kivételével
- Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás
- Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések
- Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek
- Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek
- Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések
- Hangszerek, sportfelszerelések, játékok, játékszerek, kézműves, művészeti anyagok és kiegészítők
- Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
- Bútorok (beleértve irodai bútorok), lakberendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítótermékek
- Összegyűjtött és tisztított víz
- Ipari gépek
- Bányászati, kőfejtő és építőipari gépek
- Építkezési szerkezetek és anyagok; építkezési segédanyagok (elektromos berendezések kivételével)
- Építési munkák
- Szoftvercsomag és információs rendszerek
- Javítási és karbantartási szolgáltatások
- Beszerelési szolgáltatások (kivéve szoftverek)
- Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások
- Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás)
- Szállítást támogató és kiegészítő szolgáltatások; utazási irodai szolgáltatások
- Postai és távközlési szolgáltatások
- Közművek, közhasznú szolgáltatások
- Pénzügyi és biztosítási szolgáltatások
- Ingatlannal kapcsolatos szolgáltatások
- Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
- IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
- Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások
- Közigazgatási, honvédelmi és társadalombiztosítási szolgáltatások
- Olaj- és gáziparral kapcsolatos szolgáltatások
- Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások
- Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
- Egészségügyi és szociális gondozási szolgáltatások
- Szennyvíz- és hulladéktisztítási és környezetvédelmi szolgáltatások
- Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén
- Egyéb közösségi, szociális és személyi szolgáltatások