CPV 75000000
Közbeszerzések – Közigazgatási, honvédelmi és társadalombiztosítási szolgáltatások
A Tendova az összes TED-hirdetményt követi ebben az ágazatban mind a 27 EU-tagállamban. Alább a legutóbb közzétett közbeszerzések láthatók — a teljes kereséssel kulcsszó, ország és határidő szerint szűrhet.
Adatforrás: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-szintű határfeletti kiválasztások.
252 ajánlatok
Norvégia – Üzleti műveletekkel kapcsolatos igazgatási szolgáltatások – 463 Framework agreement for the procurement of administrative services
Norsk nukleær dekommisjonering (NND)NorvégiaAdministrative services for business operationsAnalysis servicesBusiness analysis consultancy servicesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – PRESTATION SANTE PREVOYANCE POUR LES SALARIES DE SEMCODA
SEMCODAFranciaországBenefit servicesSickness benefitsMaternity benefitsHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Görögország – Tűzmegelőzési szolgáltatások – Δ8497
ΕΤΑΙΡΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε. (Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.)GörögországFire-prevention servicesGuard servicesHatáridő 21 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – Marché à prix global et forfaitaire portant sur des prestations relatives à la mise en oeuvre des maisons itinérantes du projet LNCPA
SNCF RESEAUFranciaországBenefit servicesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 02.
Olaszország – Végrehajtói és törvényhozói szolgáltatások – Gara a procedura aperta sensi dell’art. 71, del D.Lgs. 36/2023 dei servizi di monitoraggio istituzionale, parlamentare e normativo per IIT
Istituto Italiano di TecnologiaOlaszországExecutive and legislative servicesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Németország – Kormányzati szolgáltatások – Projektträgerschaft zur fachlichen und administrativen Umsetzung der Förderrichtlinie „Etablierung einer industriellen Bioökonomie durch die Weiterentwicklung und Skalierung biobasierter Verfahren sowie den Aufbau regionaler Innovationscluster“
Bundesministerium für Wirtschaft und EnergieNémetországGovernment servicesBusiness development consultancy servicesResearch and development services and related consultancy servicesHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Németország – Kormányzati szolgáltatások – Erfahrungsaustausch zu Vergrämungsmaßnahmen (Los 1) und Planung von koordinierten Vergrämungsabschüssen (Los 2) für das Interreg-Projekt "Fischartenschutz und Kormoranmanagement am Bodensee"
Ministerium für Ländlichen Raum, Landwirtschaft und Heimat Baden-WürttembergNémetországGovernment servicesSupporting services for the governmentWildlife preservation servicesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – Fourniture et livraison de Chèques d'Accompagnement Personnalisé (CAP) et de Chèques Emploi Service Universel (CESU) pour le CCAS de Lyon
CCAS DE LYONFranciaországBenefit servicesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Olaszország – Általános közszolgáltatás – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI AMMINISTRATIVI, INFORMATICI E POSTALI A SUPPORTO DELLA GESTIONE DELLA TASSA AUTOMOBILISTICA REGIONALE.
AREA - AREA BILANCIO, RISORSE FINANZIARIE, ICT, AFFARI GENERALI E SEMPLIFICAZIONE - DIREZIONE - ACQUISTI, AA.GG. E SOS AFFIDAMENTO SERVIZI E FORNITUREOlaszországGeneral public servicesPostal services related to lettersHatáridő 41 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Olaszország – Közigazgatási egészségügyi szolgáltatások – Procedura aperta servizi CUP
Servizio Centrale Unica di Committena - Regione MoliseOlaszországAdministrative healthcare servicesHatáridő 35 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Németország – Általános kormányzati személyzeti szolgáltatások – OFD GB Psych / FK-FB
Land Baden-Württemberg, vertreten durch die Oberfinanzdirektion Baden-Württemberg sowie die Betriebsleitung des Landesbetriebs Vermögen und Bau Baden-WürttembergNémetországGeneral personnel services for the governmentGeneral public servicesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 01.
Franciaország – Tűzoltási és mentési szolgáltatások – Mise à disposition de personnels pour le secours aux personnes et la sécurité incendie
COMMUNE DU TAMPONFranciaországFire-brigade and rescue servicesHatáridő 19 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Svájc – Közigazgatási szolgáltatások – Verkehrsdienstleistungen Reisebusregime 2027 - 2030
Stadt Luzern, TiefbauamtSvájcAdministration servicesHatáridő 37 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Németország – Mentési szolgáltatások – Ärztliche Besetzung der Intensivtransportwagen (ITW) des Essener Rettungsdienstes
Stadt Essen, Zentrales VergabemanagementNémetországRescue servicesFire-brigade and rescue servicesMedical specialist servicesHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Franciaország – Segélyekkel, támogatásokkal és juttatásokkal kapcsolatos szolgáltatások – Contrat de location de distributeurs automatiques de boissons et achats des consommables associés
Voies Navigables de France DTNEFranciaországBenefit servicesHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Németország – Tűzmegelőzési szolgáltatások – Konzession für die Aufschaltung von Brandmeldeanlagen auf die IRLS
Landkreis OsterholzNémetországFire-prevention servicesFire-alarm systemsHatáridő 18 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Németország – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – UNtangling our SEAs (UNSEA) – Ein holistischer Lösungsansatz zur Vermeidung der Belastung der Meeresumwelt mit Fischfanggeräten
UmweltbundesamtNémetországSupporting services for the governmentHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Olaszország – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – PROCEDURA APERTA EX ART. 71 D.LGS N.36/2023 E S.M.I. PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ASSISTENZA TECNICA E SUPPORTO ALLA GOVERNANCE DI PROGRAMMI E PROGETTI PER LE AMMINISTRAZIONI CENTRALI, ENTI PUBBLICI LOCALI TERRITORIALI ED ENTI PUBBLICI NON TERRITORIALI
Cassa Depositi e Prestiti S.p.A.OlaszországSupporting services for the governmentHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Németország – Közigazgatási, honvédelmi és társadalombiztosítási szolgáltatások – 10016015-Support to implementation of trade facilitation projects in Asia, Africa and Eastern Europe
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbHNémetországAdministration, defence and social security servicesHatáridő 25 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Németország – Tűzmegelőzési szolgáltatások – Bestellung eines externen Brandschutzbeauftragten für die Dienststellen der Bundesanstalt für Geowissenschaften und Rohstoffe (BGR); Vertragslaufzeit: 01.01.2027 - 31.12.2028 + Option 2029
Bundesanstalt für Geowissenschaften und RohstoffeNémetországFire-prevention servicesFireproofing workHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Hollandia – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – Inhuur externe projectgroep aanpak werkvoorraad Veilig thuis Noord-Holland Noord
Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst Hollands NoordenHollandiaSupporting services for the governmentHatáridő 55 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Franciaország – Tűzoltó szolgáltatások – MAINTENANCE PREVENTIVE, CORRECTIVE ET FOURNITURE D'EQUIPEMENTS DES SYSTEMES DE SECURITE INCENDIE ET DES MOYENS DE SECOURS INCENDIE
Groupement Hospitalier de Territoire du GersFranciaországFire-brigade servicesPreventive maintenance servicesFire extinguishersHatáridő 45 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Németország – Kormányzati szolgáltatások – Zuwendungssachbearbeitung im Referat der Gleichstellung von Frauen in der Arbeitswelt und Wirtschaftswelt, Strukturpolitik in der Abteilung für Frauen und Gleichstellung des Landes Berlin
Land Berlin, vertreten durch Senatsverwaltung für Arbeit, Soziales, Gleichstellung, Integration, Vielfalt und AntidiskriminierungNémetországGovernment servicesSupporting services for the governmentProject-management services other than for construction workHatáridő 17 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Németország – Közigazgatási, honvédelmi és társadalombiztosítási szolgáltatások – Quartiersmanagement für die Dortmunder Nordstadt
Vergabe und Beschaffungszentrum DortmundNémetországAdministration, defence and social security servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesOther community, social and personal servicesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. aug. 30.
Ausztria – Általános közszolgáltatás – GGN-13720km
Amt der Oberösterreichischen LandesregierungAusztriaGeneral public servicesHatáridő 25 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Közbeszerzések országonként
Közbeszerzések ágazat szerint
- Növénytermesztési, állattenyésztési, halászati, erdészeti és kapcsolódó termékek
- Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások
- Bányászat, alapfémek és kapcsolódó termékek
- Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
- Mezőgazdasági gépek
- Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők
- Bőr és textilszövetek, műanyag és gumi
- Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek
- Vegyipari termékek
- Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek, a bútorzat és a szoftvercsomagok kivételével
- Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás
- Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések
- Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek
- Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek
- Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések
- Hangszerek, sportfelszerelések, játékok, játékszerek, kézműves, művészeti anyagok és kiegészítők
- Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
- Bútorok (beleértve irodai bútorok), lakberendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítótermékek
- Összegyűjtött és tisztított víz
- Ipari gépek
- Bányászati, kőfejtő és építőipari gépek
- Építkezési szerkezetek és anyagok; építkezési segédanyagok (elektromos berendezések kivételével)
- Építési munkák
- Szoftvercsomag és információs rendszerek
- Javítási és karbantartási szolgáltatások
- Beszerelési szolgáltatások (kivéve szoftverek)
- Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások
- Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás)
- Szállítást támogató és kiegészítő szolgáltatások; utazási irodai szolgáltatások
- Postai és távközlési szolgáltatások
- Közművek, közhasznú szolgáltatások
- Pénzügyi és biztosítási szolgáltatások
- Ingatlannal kapcsolatos szolgáltatások
- Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
- IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
- Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások
- Olaj- és gáziparral kapcsolatos szolgáltatások
- Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások
- Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
- Oktatási és képzési szolgáltatások
- Egészségügyi és szociális gondozási szolgáltatások
- Szennyvíz- és hulladéktisztítási és környezetvédelmi szolgáltatások
- Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén
- Egyéb közösségi, szociális és személyi szolgáltatások