CPV 19000000
Közbeszerzések – Bőr és textilszövetek, műanyag és gumi
A Tendova az összes TED-hirdetményt követi ebben az ágazatban mind a 27 EU-tagállamban. Alább a legutóbb közzétett közbeszerzések láthatók — a teljes kereséssel kulcsszó, ország és határidő szerint szűrhet.
Adatforrás: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-szintű határfeletti kiválasztások.
52 ajánlatok
Lengyelország – Gumi- és műanyag termékek – Dostawy do kopalń JSW S.A. taśm przenośnikowych trudnozapalnych i trudnopalnych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Zakład Wsparcia ProdukcjiLengyelországRubber and plastic materialsRubber productsHatáridő 17 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Hollandia – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – PMD- en luierzakken 2027 ev voor 12 gemeenten
BizobHollandiaPolythene waste and refuse sacks and bagsHatáridő 39 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Hollandia – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Levering PMD-zakken
Circulus B.V.HollandiaPolythene waste and refuse sacks and bagsHatáridő 42 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Olaszország – Nem szőtt szövet – 25ECO003 FORNITURA DI TNT STERILE/NON STERILE
Azienda Regionale di Coordinamento per la SaluteOlaszországNon-woven fabricsHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Belgium – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Fournitures de sacs-poubelle
Ville de TournaiBelgiumPolythene waste and refuse sacks and bagsSacks and bagsHatáridő 42 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Spanyolország – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Acuerdo marco para el suministro de bolsas y fundas compostables, cubos y contenedores para la recogida selectiva puerta a puerta
Associació de Municipis Catalans per a la Recollida Selectiva Porta a PortaSpanyolországPolythene waste and refuse sacks and bagsWaste and rubbish containers and binsHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Belgium – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Aankoop van PMD zakken voor IVBO te Brugge
IVBOBelgiumPolythene waste and refuse sacks and bagsHatáridő 25 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Belgium – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Aankoop van huisvuilzakken voor IVBO te Brugge
IVBOBelgiumPolythene waste and refuse sacks and bagsHatáridő 25 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Románia – Műanyag termékek – Structură suport pentru detectoarele de neutroni ale ansamblului experimental ELIGANT-TN 2.0
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei"RomániaPlastic productsAssembly of metal structuresInstallation services (except software)Határidő 24 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 27.
Németország – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Lieferung von Müllsäcken/-beuteln
Klinikum der Ludwig-Maximilians-Universität München (LMU Klinikum)NémetországPolythene waste and refuse sacks and bagsHatáridő 13 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Belgium – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – AANKOOP VAN VUILNISZAKKEN
KOOPKOEPEL VZWBelgiumPolythene waste and refuse sacks and bagsHatáridő 3 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Spanyolország – Műanyag termékek – Adquisición de dispositivos para la identificación de los animales de las especies bovina, ovina, caprina, camélidos y cérvidos.
Consejería de Agricultura, Ganadería, Medio Rural y Política Ambiental de la Junta de Castilla y LeónSpanyolországPlastic productsTransceiversHatáridő 21 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 25.
Dánia – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Genudbud af indsamlingsposer af genanvendt plast til Køge Kommune og Stevns Kommune
Køge KommuneDániaPolythene waste and refuse sacks and bagsHatáridő 19 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.
Lengyelország – Gumitermékek – Umowa Ramowa na realizację zamówienia pod nazwą dostawa taśm przenośnikowych w latach 2027-2028 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.LengyelországRubber productsHatáridő 20 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.
Ausztria – Műanyag termékek – dynamisches Beschaffungssystem für Verpackungsmaterialien – Kategorie 3: Kunststoffwaren
Oesterreichische Banknoten- und Sicherheitsdruck GmbHAusztriaPlastic productsNincs határidő megadvaMegjelent 2026. aug. 23.
Szlovénia – Műanyag termékek – VKS-130/26 - Dobava zabojnikov za odpadke prostornine 80 L do 1100 L za obdobje dveh let
JAVNO PODJETJE VODOVOD KANALIZACIJA SNAGA d.o.o.SzlovéniaPlastic productsHatáridő 19 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 20.
Dánia – Bőr és textilszövetek, műanyag és gumi – Offentligt udbud vedrørende indkøb og levering af mad- og tekstilaffaldsposer til Arwos Affald A/S, Provas – Haderslev Affald A/S samt Tønder Affald A/S
Provas – Haderslev Affald A/SDániaLeather and textile fabrics, plastic and rubber materialsLeather, textile, rubber and plastic wastePolythene waste and refuse sacks and bagsHatáridő 18 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 19.
Spanyolország – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Suministro de bolsas para la Empresa de Servicios Municipales de Alcorcón S.A.U..
Consejo de Administración de la Empresa de Servicios Municipales de Alcorcón, S.A.U.SpanyolországPolythene waste and refuse sacks and bagsPouchesCollection bagNincs határidő megadvaMegjelent 2026. aug. 19.
Norvégia – Polisztirol termékek – Framework agreement for composite bars.
KYSTVERKETNorvégiaPolystyrene productsFibreglassMiscellaneous construction materialsHatáridő 14 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 16.
Csehország – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Pytle na odpad
Fakultní nemocnice BrnoCsehországPolythene waste and refuse sacks and bagsHatáridő 17 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 16.
Norvégia – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – Procurement of kildesorteringsposer_ny tender contest
Oslo kommune v/ Renovasjons- og gjenvinningsetatenNorvégiaPolythene waste and refuse sacks and bagsPublic road transport servicesParcel transport servicesHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 16.
Lengyelország – Gumitermékek – KU.241/pn54_2026/KKW - Sukcesywne dostawy części zamiennych niezbędnych do wykonywania remontów wagonów tramwajowych 105N w podziale na 2 zadania
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. we WrocławiuLengyelországRubber productsHatáridő 10 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 12.
Portugália – Polietilén hulladékgyűjtő zsák és zacskó – CPUB002DEC2026 - Aquisição de Sacos Verdes - Projeto "Separação de Biorresíduos"
EMAC - Empresa de Ambiente de Cascais, EM, SAPortugáliaPolythene waste and refuse sacks and bagsHatáridő 5 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 10.
Svédország – Műanyag termékek – Förpackningssystem för matdistribution
Vetlanda kommunSvédországPlastic productsKitchen equipment, household and domestic items and catering suppliesHatáridő 10 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 10.
Románia – Műanyag termékek – Materiale pentru ecranare radiații ionizante din polietilenă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei"RomániaPlastic productsHatáridő 7 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 09.
Közbeszerzések országonként
Közbeszerzések ágazat szerint
- Növénytermesztési, állattenyésztési, halászati, erdészeti és kapcsolódó termékek
- Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások
- Bányászat, alapfémek és kapcsolódó termékek
- Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
- Mezőgazdasági gépek
- Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők
- Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek
- Vegyipari termékek
- Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek, a bútorzat és a szoftvercsomagok kivételével
- Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás
- Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések
- Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek
- Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek
- Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések
- Hangszerek, sportfelszerelések, játékok, játékszerek, kézműves, művészeti anyagok és kiegészítők
- Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
- Bútorok (beleértve irodai bútorok), lakberendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítótermékek
- Összegyűjtött és tisztított víz
- Ipari gépek
- Bányászati, kőfejtő és építőipari gépek
- Építkezési szerkezetek és anyagok; építkezési segédanyagok (elektromos berendezések kivételével)
- Építési munkák
- Szoftvercsomag és információs rendszerek
- Javítási és karbantartási szolgáltatások
- Beszerelési szolgáltatások (kivéve szoftverek)
- Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások
- Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás)
- Szállítást támogató és kiegészítő szolgáltatások; utazási irodai szolgáltatások
- Postai és távközlési szolgáltatások
- Közművek, közhasznú szolgáltatások
- Pénzügyi és biztosítási szolgáltatások
- Ingatlannal kapcsolatos szolgáltatások
- Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
- IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
- Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások
- Közigazgatási, honvédelmi és társadalombiztosítási szolgáltatások
- Olaj- és gáziparral kapcsolatos szolgáltatások
- Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások
- Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
- Oktatási és képzési szolgáltatások
- Egészségügyi és szociális gondozási szolgáltatások
- Szennyvíz- és hulladéktisztítási és környezetvédelmi szolgáltatások
- Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén
- Egyéb közösségi, szociális és személyi szolgáltatások