Közbeszerzések – Ciprus
A Tendova az ország összes TED-hirdetményét követi. Alább a legutóbb közzétett eljárások láthatók — a teljes keresőben kulcsszó, ágazat és határidő szerint szűrhet.
Adatforrás: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-szintű határfeletti kiválasztások.
Ciprus – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Γενικό Λογιστήριο ΔημοκρατίαςCiprusFood, beverages, tobacco and related productsFruit, vegetables and related productsPotatoes and potato productsHatáridő 36 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – Προκήρυξη Διαγωνισμού για εκμετάλλευση κυλικείου Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ανώτατο Δικαστήριο - Δικαστική ΥπηρεσίαCiprusCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Ciprus – Jogi szolgáltatások – ΟΧΣ2/2026 - Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών από εξωτερικούς συμβούλους για την υλοποίηση της πώλησης χαρτοφυλακίου Μη Εξυπηρετούμενων Δανείων («Συναλλαγή»)
Οργανισμός Χρηματοδοτήσεως ΣτέγηςCiprusLegal servicesBusiness and management consultancy and related servicesHatáridő 34 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Ciprus – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Διαγ. αρ. 26.074.ΣΣ.ΗΜΥ -Παροχή υπηρεσιών πενταετούς συντήρησης διάφορων συστημάτων στη Ναυτική Βάση Ευάγγελος Φλωράκη
Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών ΥπηρεσιώνCiprusRepair and maintenance servicesRepair and maintenance services of security equipmentHatáridő 24 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Ciprus – Építési munkák – Αφαίρεση, απομάκρυνση αμιάντων και τοποθέτηση τσίγκων, κεραμιδιών και άλλων εργασιών για τις διάφορες Κυβερνητικές Υπηρεσίες στη Λευκωσία Δ.Τ.Δ.Ε.(Ε.Μ.Λ/σίας) 39/2026
Τμήμα Δημοσίων ΈργωνCiprusConstruction workHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Ciprus – Közút építése – ΜΕΛΕΤΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΟΥ ΔΕΝΕΙΑΣ - ΑΚΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ - ΚΠΣ/19/2025/ΜΚ(Α)
Τμήμα Δημοσίων ΈργωνCiprusRoad construction worksConstruction workWorks for complete or part construction and civil engineering workHatáridő 108 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Ciprus – Különleges célú gépjárművek – Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις δύσβατες και βαλτώδεις περιοχές της επικράτειας του Δήμου
ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥCiprusSpecial-purpose motor vehiclesFirefighting equipmentVehicles for the emergency servicesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Ciprus – Gépjárművek – Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με τη Μεσογειακή Φώκια Αριθμός Διαγωνισμού: 22/2026
Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων ΕρευνώνCiprusMotor vehiclesUtility vehiclesHeavy-duty motor vehiclesHatáridő 14 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Ciprus – Kromatográfok – UCY-2026-059-ΠΜΜΠ - ULTRA-HIGH PERFORMANCE LIQUID CHROMATOGRAPHY–TANDEM MASS SPECTROMETRY (UHPLC–MS/MS) SYSTEM WITH TRIPLE QUADRUPOLE MASS ANALYZER
University of CyprusCiprusChromatographsMass spectrometerHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Ciprus – Szennyvízcsatorna-tisztítási szolgáltatások – Προσφορά για Παροχή Υπηρεσιών καθαρισμού και συντήρησης των αγωγών και φρεατιών του δημόσιου αποχετευτικού συστήματος λυμάτων του Ε.Ο.Α. Πάφου
ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΦΟΥCiprusSewer cleaning servicesGully cleaning and emptying servicesGully cleaning servicesHatáridő 14 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.