CPV 22000000
Közbeszerzések – Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek
A Tendova az összes TED-hirdetményt követi ebben az ágazatban mind a 27 EU-tagállamban. Alább a legutóbb közzétett közbeszerzések láthatók — a teljes kereséssel kulcsszó, ország és határidő szerint szűrhet.
Adatforrás: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-szintű határfeletti kiválasztások.
146 ajánlatok
Spanyolország – Újságok, folyóiratok, időszakos kiadványok és magazinok – Suministro, suscripción y acceso a publicaciones periódicas extranjeras tanto impresas como electrónicas, así como a paquetes de revistas (alguno con publicación OA incluida), bases de datos y libros electrónicos para el Servei de biblioteques i documentació de la Universitat de València
Rectorado de la Universitat de ValènciaSpanyolországNewspapers, journals, periodicals and magazinesDatabase software packageHatáridő 17 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Finnország – Különféle nyomtatott termékek – Framework arrangement: boxes, envelopes and enclosures for long-term storage of photographic collections
Museovirasto (The Finnish Heritage Agency)FinnországMiscellaneous printed matterProcessed paper and paperboardPaper stationery and other itemsHatáridő 14 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Németország – Űrlap – VP084- RV Lieferung von Formularen mit Versorgungsnummer
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der BundeswehrNémetországFormsHatáridő 11 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Portugália – Kereskedelmi hirdetési anyagok, katalógusok és kézikönyvek – Fornecimento contínuo de materiais de comunicação em pequenos e grandes formatos, por lotes
Município da MaiaPortugáliaTrade-advertising material, commercial catalogues and manualsHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Hollandia – Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek – Drukwerk Verkiezingen
Gemeente HaarlemmermeerHollandiaPrinted matter and related productsHatáridő 52 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Olaszország – Újságok, folyóiratok, időszakos kiadványok és magazinok – Accordo Quadro con un unico operatore avente ad oggetto la fornitura di quotidiani e periodici cartacei e relativa distribuzione presso gli insediamenti della Rai di Roma
RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A. - A/MCT/CTDOlaszországNewspapers, journals, periodicals and magazinesCargo handling servicesHatáridő 33 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Lengyelország – Értékjelzéssel ellátott papír – Zaprojektowanie i wykonanie poddruków zaświadczeń i świadectw oraz ich dystrybucja do okręgowych komisji egzaminacyjnych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w 2027 i 2028 roku
Centralna Komisja EgzaminacyjnaLengyelországStamp-impressed paperPrinting and related servicesPrinting and distribution servicesHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Hollandia – Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek – Drukwerk
Stichting Zuyd HogeschoolHollandiaPrinted matter and related productsHatáridő 52 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Belgium – Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek – RAAMOVEREENKOMST DRUKWERKEN
Wit-Gele Kruis Limburg VZWBelgiumPrinted matter and related productsHatáridő 12 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Lengyelország – Újságok, folyóiratok, időszakos kiadványok és magazinok – Dostawa prasy papierowej i elektronicznej w roku 2027
Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej reprezentująca Sąd Apelacyjny w KrakowieLengyelországNewspapers, journals, periodicals and magazinesSubscription servicesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Dánia – Személyi igazolvány – Genudbud - Produktion og levering af sundhedskort, det særlige sundhedskort og det blå EU-sygesikringskort
AMGROS I/SDániaID cardsHatáridő 25 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Hollandia – Különféle nyomtatott termékek – Verkiezingsdrukwerk
Gemeente EnschedeHollandiaMiscellaneous printed matterHatáridő 52 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Dánia – Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek – Udbud af A-plakater
Danske Lotteri Spil A/SDániaPrinted matter and related productsAdvertising materialHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Németország – Kereskedelmi hirdetési anyagok, katalógusok és kézikönyvek – Werbemittel
Deutsche Rentenversicherung Baden-Württemberg Abt. 22 - Finanzen und Vermögen, Referat 2 BeschaffungNémetországTrade-advertising material, commercial catalogues and manualsInformation and promotion productsHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Belgium – Hirdetési anyagok – Raamovereenkomst voor communicatiemateriaal
FarysBelgiumAdvertising materialNincs határidő megadvaMegjelent 2026. aug. 30.
Bulgária – Hirdetési anyagok – "Изработване, отпечатване, брандиране и доставка на рекламни материали/сувенири, календари, бележници и др. за нуждите на Министерството на външните работи" по обособени позиции.
МИНИСТЕРСТВО НА ВЪНШНИТЕ РАБОТИBulgáriaAdvertising materialCalendarsHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Franciaország – Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek – Fourniture et livraison de fiches horaires pour la région TER Pays de la Loire
SNCF Voyageurs SAFranciaországPrinted matter and related productsNincs határidő megadvaMegjelent 2026. aug. 30.
Belgium – Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek – Bestellen en leveren van drukwerken
Algemeen Ziekenhuis Sint-Maria vzwBelgiumPrinted matter and related productsBespoke printed matterHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 27.
Svédország – Sorozat – Årlig produktion av tidning
Hälsa-, vård- och omsorgsförvaltningen (HVOF)SvédországSerialsNewspapers, journals, periodicals and magazinesHatáridő 21 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Észak-Macedónia – Bankjegy – Banknotes in denomination of Denar 2000
National Bank of the Republic of North MacedoniaÉszak-MacedóniaBanknotesHatáridő 21 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Litvánia – Jegy – Kuponai į kiną (prekės perkamos kartu su reklamos transliacijos prieš kino seansus paslauga)
Viešoji įstaiga Nacionalinis kraujo centras (PV)LitvániaTicketsHatáridő 24 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 25.
Franciaország – Könyvtári könyv – Fournitures de livres non scolaires
Ville de BobignyFranciaországLibrary booksHatáridő 21 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 25.
Csehország – Biztonsági nyomtatvány – Poukázky na rozvoj a regeneraci 2027 - 2030
Česká průmyslová zdravotní pojišťovnaCsehországSecurity-type printed matterHatáridő 20 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.
Spanyolország – Belépőkártya – Suministro de apoyos para forfaites para las estaciones de montaña de FGC Turismo (PO92/26)
Ferrocarrils de la Generalitat de CatalunyaSpanyolországEntrance cardsHatáridő 6 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.
Franciaország – Újságok, folyóiratok, időszakos kiadványok és magazinok – FOURNITURE DE PERIODIQUES ET DE DOCUMENTATION NUMERIQUE POUR L’UNIVERSITE JEAN MOULIN LYON 3
UNIVERSITE JEAN MOULIN LYON 3FranciaországNewspapers, journals, periodicals and magazinesPeriodicalsHatáridő 20 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.
Közbeszerzések országonként
Közbeszerzések ágazat szerint
- Növénytermesztési, állattenyésztési, halászati, erdészeti és kapcsolódó termékek
- Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások
- Bányászat, alapfémek és kapcsolódó termékek
- Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
- Mezőgazdasági gépek
- Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők
- Bőr és textilszövetek, műanyag és gumi
- Vegyipari termékek
- Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek, a bútorzat és a szoftvercsomagok kivételével
- Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás
- Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések
- Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek
- Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek
- Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések
- Hangszerek, sportfelszerelések, játékok, játékszerek, kézműves, művészeti anyagok és kiegészítők
- Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
- Bútorok (beleértve irodai bútorok), lakberendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítótermékek
- Összegyűjtött és tisztított víz
- Ipari gépek
- Bányászati, kőfejtő és építőipari gépek
- Építkezési szerkezetek és anyagok; építkezési segédanyagok (elektromos berendezések kivételével)
- Építési munkák
- Szoftvercsomag és információs rendszerek
- Javítási és karbantartási szolgáltatások
- Beszerelési szolgáltatások (kivéve szoftverek)
- Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások
- Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás)
- Szállítást támogató és kiegészítő szolgáltatások; utazási irodai szolgáltatások
- Postai és távközlési szolgáltatások
- Közművek, közhasznú szolgáltatások
- Pénzügyi és biztosítási szolgáltatások
- Ingatlannal kapcsolatos szolgáltatások
- Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
- IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
- Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások
- Közigazgatási, honvédelmi és társadalombiztosítási szolgáltatások
- Olaj- és gáziparral kapcsolatos szolgáltatások
- Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások
- Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
- Oktatási és képzési szolgáltatások
- Egészségügyi és szociális gondozási szolgáltatások
- Szennyvíz- és hulladéktisztítási és környezetvédelmi szolgáltatások
- Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén
- Egyéb közösségi, szociális és személyi szolgáltatások