CPV 65000000
Közbeszerzések – Közművek, közhasznú szolgáltatások
A Tendova az összes TED-hirdetményt követi ebben az ágazatban mind a 27 EU-tagállamban. Alább a legutóbb közzétett közbeszerzések láthatók — a teljes kereséssel kulcsszó, ország és határidő szerint szűrhet.
Adatforrás: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-szintű határfeletti kiválasztások.
136 ajánlatok
Németország – Ivóvízelosztás – Rahmenvertrag Wasserzählerwechsel 2027-2029
Wasserversorgungszweckverband Landkreis UelzenNémetországDrinking-water distributionInstallation services of measuring equipmentHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Németország – Áramszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – Stromlieferung für 2027
Trinkwasserverband VerdenNémetországElectricity distribution and related servicesElectricity distributionHatáridő 33 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Németország – Áramszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – Stromlieferung für 2028
Trinkwasserverband VerdenNémetországElectricity distribution and related servicesElectricity distributionHatáridő 33 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Gázszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE PIACENZA 1 - OVEST
COMUNE DI PIACENZAOlaszországGas distribution and related servicesHatáridő 87 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Németország – Áramszolgáltatás – Sulzbach/Saar_Strom-und Gaslieferung_2027
Stadt Sulzbach/SaarNémetországElectricity distributionGas distributionHatáridő 33 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Görögország – Vízsótlanítási szolgáltatások – ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΑΦΑΛΑΤΩΣΗΣ ΔΥΝΑΜ. 600 & 220 Κ.Μ. ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΥΝΟΔΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΥΤΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΚΙΜΩΛΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗ ΠΟΣΙΜΟΥ ΝΕΡΟΥ ΓΙΑ ΤΡΙΑ (3) ΕΤΗ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ/ ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣGörögországWater desalination servicesHatáridő 35 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Észtország – Áramszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – Elektri liitumispunkti rajamine Kiviõli kaitsetööstuspargile
Riigi Kaitseinvesteeringute KeskusÉsztországElectricity distribution and related servicesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Ivóvízelosztás – Location, installation et maintenance de fontaine à eau (Réseau) pour les établissements du GHT Oise Ouest et Vexin
Centre Hospitalier de BeauvaisFranciaországDrinking-water distributionDrinks dispensersMiscellaneous repair and maintenance servicesHatáridő 35 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Németország – Ivóvízelosztás – Jahres-Leistungsverzeichnis 2027/2028
Wasserversorgung Rheinhessen-Pfalz GmbHNémetországDrinking-water distributionHatáridő 20 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Lengyelország – Áramszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – Zakup energii elektrycznej dla Miasta Maków Mazowiecki i jednostek powiązanych
MIASTO MAKÓW MAZOWIECKILengyelországElectricity distribution and related servicesHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Spanyolország – Mérőkészülék-leolvasási szolgáltatások – PO260009- B Servei de lectura de comptadors de la xarxa del servei d’abastament d’aigua potable del municipi de Terrassa
Terrassa Cicle de l'aigua EPELSpanyolországMeter reading serviceHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Horvátország – Áramszolgáltatás – Opskrba električnom energijom
VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJAHorvátországElectricity distributionElectricityHatáridő 4 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Ausztria – Áramszolgáltatás – Lieferung von Bahnstrom
Graz-Köflacher Bahn und Busbetrieb GmbHAusztriaElectricity distributionNincs határidő megadvaMegjelent 2026. aug. 31.
Svédország – Víztisztító mű üzemeltetése – Hyra av reningsanläggning för PFAS
SamhällsbyggnadsförvaltningenSvédországOperation of a water-purification plantHatáridő 24 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Görögország – Vízsótlanítási szolgáltatások – ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΥΦΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΑΦΑΛΑΤΩΣΗΣ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ 600 ΚΑΙ 220 Κ.Μ. ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΥΝΟΔΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΥΤΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΚΙΜΩΛΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗ ΠΟΣΙΜΟΥ ΝΕΡΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΥΔΡΟΔΟΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΙΜΩΛΟΥ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΡΙΩΝ (3) ΕΤΩΝ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ/ ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣGörögországWater desalination servicesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 27.
Szlovénia – Áramszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – Dobava električne energije v obdobju od 1.1.2027 do 31.12.2028
OBČINA LITIJASzlovéniaElectricity distribution and related servicesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 27.
Spanyolország – Vízszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – SERVIZO PARA A EXPLOTACIÓN, CONSERVACIÓN, MANTEMENTO E OUTROS SERVIZOS CONEXOS DAS INSTALACIÓNS ADSCRITAS AO CONSORCIO
AYUNTAMIENTO DE O PORRIÑOSpanyolországWater distribution and related servicesHatáridő 21 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Portugália – Áramszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – Fornecimento de energia elétrica
Escola Profissional da Mealhada, Unipessoal, LdaPortugáliaElectricity distribution and related servicesHatáridő 16 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.
Németország – Gázellátás, gázszolgáltatás – Technische Betriebsführung des Gasverteilnetzes der Stadtwerke Grevesmühlen GmbH
Stadtwerke Grevesmühlen GmbHNémetországGas distributionNincs határidő megadvaMegjelent 2026. aug. 23.
Portugália – Víztisztító mű üzemeltetése – Aquisição dos serviços de gestão e manutenção dos sistemas de Águas de Abastecimento público do Concelho de Vimioso para o triénio 2027-2029
Município de VimiosoPortugáliaOperation of a water-purification plantHatáridő 16 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 23.
Németország – Áramszolgáltatás – Lieferung von elektrischer Energie für den Landkreis Sächsische Schweiz-Osterzgebirge für die Lieferjahre 2027 und 2028
Landkreis Sächsische Schweiz-OsterzgebirgeNémetországElectricity distributionHatáridő 18 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 23.
Észak-Macedónia – Áramszolgáltatás – Procurement of Electricity
Joint Stock Company for water management of the Republic of Macedonia state owned – SkopjeÉszak-MacedóniaElectricity distributionHatáridő 17 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 23.
Franciaország – Vízszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – PRESTATIONS DE MAINTENANCE ET TRAVAUX SUR LES RESEAUX HUMIDES, LES EQUIPEMENTS ET INSTALLATIONS TECHNIQUES ASSOCIES
EPPGHVFranciaországWater distribution and related servicesHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 20.
Észtország – Villamos létesítmények üzemeltetése – Tartu linna haridus- ja haldushoonete elektripaigaldiste hooldusteenuse ostmine
Tartu LinnavalitsusÉsztországOperation of electrical installationsHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 20.
Franciaország – Mérőkészülék-leolvasási szolgáltatások – Location, entretien et télérelève des compteurs ECS et des boîtiers VMC
SEM 4 VFranciaországMeter reading serviceHatáridő 22 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 20.
Közbeszerzések országonként
Közbeszerzések ágazat szerint
- Növénytermesztési, állattenyésztési, halászati, erdészeti és kapcsolódó termékek
- Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások
- Bányászat, alapfémek és kapcsolódó termékek
- Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
- Mezőgazdasági gépek
- Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők
- Bőr és textilszövetek, műanyag és gumi
- Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek
- Vegyipari termékek
- Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek, a bútorzat és a szoftvercsomagok kivételével
- Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás
- Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések
- Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek
- Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek
- Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések
- Hangszerek, sportfelszerelések, játékok, játékszerek, kézműves, művészeti anyagok és kiegészítők
- Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
- Bútorok (beleértve irodai bútorok), lakberendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítótermékek
- Összegyűjtött és tisztított víz
- Ipari gépek
- Bányászati, kőfejtő és építőipari gépek
- Építkezési szerkezetek és anyagok; építkezési segédanyagok (elektromos berendezések kivételével)
- Építési munkák
- Szoftvercsomag és információs rendszerek
- Javítási és karbantartási szolgáltatások
- Beszerelési szolgáltatások (kivéve szoftverek)
- Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások
- Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás)
- Szállítást támogató és kiegészítő szolgáltatások; utazási irodai szolgáltatások
- Postai és távközlési szolgáltatások
- Pénzügyi és biztosítási szolgáltatások
- Ingatlannal kapcsolatos szolgáltatások
- Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
- IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
- Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások
- Közigazgatási, honvédelmi és társadalombiztosítási szolgáltatások
- Olaj- és gáziparral kapcsolatos szolgáltatások
- Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások
- Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
- Oktatási és képzési szolgáltatások
- Egészségügyi és szociális gondozási szolgáltatások
- Szennyvíz- és hulladéktisztítási és környezetvédelmi szolgáltatások
- Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén
- Egyéb közösségi, szociális és személyi szolgáltatások