CPV 16000000
Közbeszerzések – Mezőgazdasági gépek
A Tendova az összes TED-hirdetményt követi ebben az ágazatban mind a 27 EU-tagállamban. Alább a legutóbb közzétett közbeszerzések láthatók — a teljes kereséssel kulcsszó, ország és határidő szerint szűrhet.
Adatforrás: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-szintű határfeletti kiválasztások.
84 ajánlatok
Románia – Vontató – Furnizare tractor cu remorcă și încărcător, servicii de leasing financiar și asigurări CASCO și RCA aferente - DS Timis
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARomániaTractorsFinancial leasing servicesMotor vehicle insurance servicesHatáridő 33 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Szlovénia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – PKT_2 2026 Prilagojen kmetijski traktor z gozdarsko nadgradnjo, gozdarsko prikolico z dvigalom in vsaj enim vitlom
Slovenski državni gozdovi, d. o. o.SzlovéniaSpecialist agricultural or forestry machineryParts of agricultural and forestry machineryTractorsHatáridő 34 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Norvégia – Vontató – Procurement of an electric tractor for Kjelle VGS
Anskaffelser i Akershus, Buskerud og Østfold KONorvégiaTractorsElectric motorsHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Openbare aanbesteding voor leveringen met betrekking tot 'Aankoop van Agrovoedingsmiddelenapparatuur voor het Mosala Resource Center dat profiteert van de FEE - KIN interventie'
EnabelBelgiumAgricultural machineryHatáridő 41 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Acquisition de matériels agricoles
ODARC - Etablissement public à caractère industriel et commercialFranciaországSpecialist agricultural or forestry machineryTractor accessoriesSeeders, planters or transplantersHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Medvežės ir jos techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)LitvániaSpecialist agricultural or forestry machineryCentral processing unit (CPU) or processorsComputer-related equipmentHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Németország – Mezőgazdasági gépek – Systemraupen
Landesbetrieb Forst Brandenburg - Vergabemanagement Standort EberswaldeNémetországAgricultural machineryHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Belgium – Mezőgazdasági gépek – Marché public de fournitures pour «un accord-cadre, avec un opérateur économique par lot en vue de l’acquisition de kits solaires, de matériels d’appui à la production et à la transformation agroalimentaire dans la zone d’intervention du projet NER21003_ASYPON GMV, Région de Tillabéri »
EnabelBelgiumAgricultural machinerySolar energyHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Szlovénia – Mezőgazdasági gépek – Dobava traktorja za potrebe UL BF
UNIVERZA V LJUBLJANI, BIOTEHNIŠKA FAKULTETASzlovéniaAgricultural machineryHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Franciaország – Mezőgazdasági és erdészeti gépek alkatrészei – Fourniture et livraison d'outillages, équipements et pièces détachées pour l'entretien des espaces verts - 6 lots
DEPARTEMENT DU GERSFranciaországParts of agricultural and forestry machineryMiscellaneous gardening equipmentHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Lengyelország – Mezőgazdasági gépek – Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieLengyelországAgricultural machineryParts of agricultural and forestry machineryGenerator unitsHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Észtország – Különféle kertészeti eszközök – Aiatehnika ostmine, hooldus ja remont
Riigi Kaitseinvesteeringute KeskusÉsztországMiscellaneous gardening equipmentPneumatic or motorised hand toolsRepair and maintenance services of machineryHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Spanyolország – Vontató – Subministrament de 4 tractors i equipaments destinats als treballs de neteja mecànica, manteniment i conservació de les platges del TM d'Alcúdia.
Consejo de Administración de la Empresa Municipal de Serveis d'Alcudia SAUSpanyolországTractorsParts of agricultural machineryHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Csehország – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – Vyvážeč
Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o.CsehországSpecialist agricultural or forestry machineryHatáridő 10 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Franciaország – Fejőgép – FOURNITURE ET INSTALLATION D'UNE SALLE DE TRAITE
INRAE BRETAGNE NORMANDIEFranciaországMilking machinesHatáridő 24 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 27.
Szlovákia – Vontató – Obstaranie traktoru na separovaný zber 3
Obec ŠoporňaSzlovákiaTractorsWheeled loadersFront-end shovel loadersHatáridő 17 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 27.
Litvánia – Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép – XXS dydžio medkirtės ir medvežės bei jų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)LitvániaSpecialist agricultural or forestry machineryHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 27.
Belgium – Fűnyíró – Aankoop en levering van robotmaaiers
Sport VlaanderenBelgiumLawnmowersHatáridő 3 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Hollandia – Mezőgazdasági gépek – Levering tractor met snippermachine
Gemeente WesterkwartierHollandiaAgricultural machineryTractorsHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Franciaország – Fűnyíró park, sportpálya, pázsit nyírására – Acquisition de matériels, de pièces détachées et d'entretien pour la gestion des espaces verts
Ville de VilleurbanneFranciaországLawn, park or sports-ground mowersRepair and maintenance services of machineryMiscellaneous gardening equipmentHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Románia – Vontató – Furnizare Tractoare -DS Dolj
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RARomániaTractorsHatáridő 18 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Németország – Vontató – Universität Hohenheim - Großschlepper
Universität HohenheimNémetországTractorsUsed tractorsHatáridő 24 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Románia – Mezőgazdasági gépek alkatrészei – Furnizare tamburi de însămânțare (kituri) pentru speciile Abies alba, Acer pseudoplatanus și Fagus sylvatica, pentru Linia de însămânțare URBINATI Beta 65 - dssv
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA -DIRECTIA SILVICA SUCEAVARomániaParts of agricultural machineryHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Németország – Terményválogató vagy -osztályozó gép – Lieferung von einem Mietenumsetzer
Zweckverband Abfallwirtschaft Region HannoverNémetországMachines for sorting or grading produceHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 25.
Írország – Mezőgazdasági gépek – AG3819C - Request for Tenders for the Supply of a Flatbed Lorry for the Department of Agriculture, Food and the Marine (DAFM)
Education Procurement Service (EPS)ÍrországAgricultural machineryHatáridő 17 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 25.
Közbeszerzések országonként
Közbeszerzések ágazat szerint
- Növénytermesztési, állattenyésztési, halászati, erdészeti és kapcsolódó termékek
- Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások
- Bányászat, alapfémek és kapcsolódó termékek
- Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
- Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők
- Bőr és textilszövetek, műanyag és gumi
- Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek
- Vegyipari termékek
- Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek, a bútorzat és a szoftvercsomagok kivételével
- Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás
- Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések
- Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek
- Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek
- Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések
- Hangszerek, sportfelszerelések, játékok, játékszerek, kézműves, művészeti anyagok és kiegészítők
- Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
- Bútorok (beleértve irodai bútorok), lakberendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítótermékek
- Összegyűjtött és tisztított víz
- Ipari gépek
- Bányászati, kőfejtő és építőipari gépek
- Építkezési szerkezetek és anyagok; építkezési segédanyagok (elektromos berendezések kivételével)
- Építési munkák
- Szoftvercsomag és információs rendszerek
- Javítási és karbantartási szolgáltatások
- Beszerelési szolgáltatások (kivéve szoftverek)
- Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások
- Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás)
- Szállítást támogató és kiegészítő szolgáltatások; utazási irodai szolgáltatások
- Postai és távközlési szolgáltatások
- Közművek, közhasznú szolgáltatások
- Pénzügyi és biztosítási szolgáltatások
- Ingatlannal kapcsolatos szolgáltatások
- Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
- IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
- Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások
- Közigazgatási, honvédelmi és társadalombiztosítási szolgáltatások
- Olaj- és gáziparral kapcsolatos szolgáltatások
- Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások
- Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
- Oktatási és képzési szolgáltatások
- Egészségügyi és szociális gondozási szolgáltatások
- Szennyvíz- és hulladéktisztítási és környezetvédelmi szolgáltatások
- Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén
- Egyéb közösségi, szociális és személyi szolgáltatások