Vissza a kereséshez
Ciprus – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Γενικό Λογιστήριο ΔημοκρατίαςCiprusMegjelent 2026. aug. 31.
36 nap maradtLeírás
ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
CPV kódok
Food, beverages, tobacco and related productsFruit, vegetables and related productsPotatoes and potato productsGrain mill products, starches and starch productsBread productsBreadPasteurised milkCheese productsYoghurtMeatAnimal or vegetable oils and fatsGrain mill productsPasta productsCoffee, tea and related productsTeaSugarFruit and vegetable juicesOrange juiceApple juiceLemon juiceMineral waterMilkCondensed milkRusks and biscuits; preserved pastry goods and cakesJamsMarmaladesHoneyButterMargarinePrepared breakfast cerealsCornflakesNon-alcoholic beverages
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Ciprus – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Υπουργείο ΆμυναςCiprusFood, beverages, tobacco and related productsNincs határidő megadvaMegjelent 2026. aug. 13.
Ciprus – Hús – Προκήρυξη 22/2026/ΕΛΔΥΚ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΥΠΡΟΥCiprusMeatHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 06.
Lengyelország – Szarvasmarhafélék húsa – Dostawa mięsa czerwonego, tłuszczy zwierzęcych oraz wędlin w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr 53/2026
Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG)LengyelországBovine meatVealPorkHatáridő 34 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Lengyelország – Mélyfagyasztott termékek – Dostawa produktów głęboko mrożonych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr 58/2026
Skarb Państwa - 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (13 WOG)LengyelországDeep-frozen productsHatáridő 41 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.