Vissza a kereséshez
Olaszország – Fogpótlási és fogszabályozó eszközök – Procedura aperta per laffidamento quadriennale della fornitura di manufatti odontotecnici protesici, con eventuale proroga tecnica semestrale, articolata in unico lotto, con applicazione del criterio del minor prezzo, ai sensi del combinato disposto dellart. 71 e dellart. 108, 3 comma, del D.lgs. 36/2023 e ss.mm.ii., per un importo a base dasta quadriennale di 1.200.000,00 esente IVA.
A.S.P. PALERMO - U.O.C. APPROVVIGIONAMENTIOlaszországMegjelent 2026. júl. 19.
32 nap maradtLeírás
Nyitott eljárás a fogtechnikai protezisek négyéves szállítására, lehetséges fél éves technikai meghosszabbítással, egy lottal, a legkisebb ár elve alkalmazásával, az Art. 71 és az Art. 108, 3. bekezdés, a 36/2023. évi D.lgs. és utólagos módosításainak és kiegészítéseinek kombinált rendelkezései szerint, a négyéves alapdíj 1.200.000,00 IVA kizárva.
CPV kódok
Prosthodontic and relining products
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroOlaszországCathetersHatáridő 40 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDOlaszországMedical consumablesHatáridő 39 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROOlaszországMedical equipmentsHatáridő 42 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Procedura Aperta per l’affidamento della Fornitura di kit procedurali occorrenti ad AOU Pisana, AOU Senese e FTGM
ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo RegionaleOlaszországMiscellaneous medical devices and productsHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.