Vissza a kereséshez
Olaszország – Halászhajók, mentőhajók és egyéb különleges vízi járművek – PROCEDURA APERTA, PER LA FORNITURA DI N. 87 MOTO D’ACQUA COMPLETE DI ATTREZZATURA PER IL SALVAMENTO, DOTAZIONI, CARRELLO STRADALE E CARRELLO PER VARO/ALAGGIO PER IL POTENZIAMENTO DEL SISTEMA INTEGRAT
Regione Autonoma della SardegnaOlaszországMegjelent 2026. júl. 20.
11 nap maradtLeírás
Nyitott eljárás, az 36/2023. évi 71. cikk értelmében, a következők beszerzésére: 87 db vízimentő motoros csónak, mentőfelszereléssel, mentőfelszereléssel, utazóvagonnal és hajóindító/vonóvagonnal a balneológiai mentőrendszer fejlesztése érdekében.
CPV kódok
Fishing, emergency and other special vessels
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAOlaszországRailway equipmentHatáridő 45 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeOlaszországRefuse-compaction vehiclesHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaOlaszországPublic-service busesHatáridő 21 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLOlaszországPublic-service busesHatáridő 13 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.