Vissza a kereséshez
Ez a kiválasztás lejárt.
Olaszország – Villamos energia – Energia_Elettrica_Ed8
IN.VA. S.P.A.OlaszországMegjelent 2026. júl. 01.
Határidő lejártLeírás
Fornitura di Energia Elettrica "verde" e dei servizi connessi per le Pubbliche Amministrazioni della Regione Autonoma Valle d'Aosta e altri Enti Convenzionati - Edizione VIII
Zöld villamos energia és kapcsolódó szolgáltatások szállítása a Valle d'Aosta Autonóm Régió közigazgatási szerveinek és más megbízott szervezeteknek - Nyolcadik kiadás
CPV kódok
Electricity
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Villamos energia – RIF. APP. 21/2026 - Procedura aperta, ai sensi dell'art. 71 e dell'art. 141, D. Lgs n. 36/2023, per l'affidamento della fornitura di energia elettrica per un periodo massimo di 22 mesi con decorrenza presunta dal 01/03/2027 e scadenza al 31/12/2028.
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureOlaszországElectricityHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Olaszország – Gázolaj – APPALTO DELLA FORNITURA EXTRA-RETE DI GASOLIO AGRICOLO DESTINATO ALLE SEDI OPERATIVE DEL CONSORZIO DI BONIFICA 3 MEDIO VALDARNO (TRIENNIO 2027, 2028, 2029)
CONSORZIO DI BONIFICA 3 MEDIO VALDARNO - AFFIDAMENTIOlaszországGas oilsHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Olaszország – Villamos energia – AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA
COMUNE DI PROCIDAOlaszországElectricityHatáridő 21 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.
Olaszország – Dízelolaj – U10 - FORNITURA DI GASOLIO PER AUTOTRAZIONE PER L'ANNO 2027
Azienda Trasporti MilanesiOlaszországDiesel oilHatáridő 20 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 20.