Németország – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – Mitwirkung und Unterstützung bei der Erstellung des sektoralen Kapitels „Soziales“ auf Bundesebene zur Umsetzung des Europäischen Sozialfonds in der Förderperiode 2028-2034
Leírás
Az Európai Szociális Alap (ESF) alapvetően a jövő 2028-2034-es támogatási időszakban is folytatódni fog. A megvalósítás alapjául a Nemzeti és Regionális Partnerségi Terv (NRPP) szolgál, amely a „2028 és 2034 közötti Európai Unió többéves finanszírozási keretének” (MFR 2028-2034) részét képezi. Továbbá a 2028-2034-es támogatási időszakra vonatkozó, jelenleg még tárgyalás alatt álló Európai Bizottság (KOM) rendeletjavaslatokat is jogi alapként kell figyelembe venni. A tagállamok a KOM-tól megkapják a rögzített EU-budzsét, és a NRPP-ben rögzítik, hogy a forrásokat milyen módon osztják szét a különböző politika területek között. A Német Nemzeti és Regionális Partnerségi Terv (DNRPP) a fent említett rendeletjavaslatok alapján szektorális és regionális fejezetekre oszlik. A Szövetségi Munká- és Szociális Minisztérium (BMAS) a fent említett rendeletjavaslatok alapján, a korábbi támogatási időszakokban (FP) és az állam belüli feladatmegosztásban a DNRPP-ben a következőkre felelős: a) a „Szociális” fejezet elkészítése szövetségi szinten, b) a „Szociális” fejezethez kapcsolódó releváns partnerek bevonása szövetségi szinten, és c) a szövetségi és az államok közötti kiterjesztett összhangkoordináció az EU „Szociális” céljához. A fent említett feladatokhoz ez a hirdetmény keretében minden egyes esetben egy teljesítményegység van előirányozva. A munkák a megbízás kiadását követően azonnal meg kell kezdeni és a támogatási időszak kezdetével, a NRPP jóváhagyásával a KOM-nál be kell fejezni. Főszerződés lejárati ideje: A teljesítmény nyújtása a megbízás kiadását követően közvetlenül meg kell kezdeni (tervezett dátum: 2026.10.). A szerződés 2028.01.31-én jár le. Opciók: 1. Opció a 2028.02.01. és 2028.04.30. közötti időszakra 2. Opció a 2028.05.01. és 2028.07.31. közötti időszakra Kérem, figyelembe vegye a mellékelt beszerzési dokumentumokat.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Németország – Általános kormányzati személyzeti szolgáltatások – OFD GB Psych / FK-FB
Land Baden-Württemberg, vertreten durch die Oberfinanzdirektion Baden-Württemberg sowie die Betriebsleitung des Landesbetriebs Vermögen und Bau Baden-WürttembergNémetországGeneral personnel services for the governmentGeneral public servicesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 01.
Németország – Tűzmegelőzési szolgáltatások – Konzession für die Aufschaltung von Brandmeldeanlagen auf die IRLS
Landkreis OsterholzNémetországFire-prevention servicesFire-alarm systemsHatáridő 20 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Németország – Kormányzati kisegítő szolgáltatások – UNtangling our SEAs (UNSEA) – Ein holistischer Lösungsansatz zur Vermeidung der Belastung der Meeresumwelt mit Fischfanggeräten
UmweltbundesamtNémetországSupporting services for the governmentHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Németország – Mentési szolgáltatások – Ärztliche Besetzung der Intensivtransportwagen (ITW) des Essener Rettungsdienstes
Stadt Essen, Zentrales VergabemanagementNémetországRescue servicesFire-brigade and rescue servicesMedical specialist servicesHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.