Vissza a kereséshez
Ez a kiválasztás lejárt.
Olaszország – Tüzelőanyagok – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA FINALIZZATA ALLA STIPULA DI UN ACCORDO QUADRO CON UN UNICO OPERATORE ECONOMICO AVENTE AD OGGETTO LA FORNITURA DI CARBURANTE PER AUTOTRAZIONE PRESSO LE STAZIONI DI SERVIZIO DEL TERRITORIO, CON UTILIZZO DI CARTA CARBURANTE, PER RIFORNIRE I MEZZI DELLA FLOTTA DI REA S.P.A.
REA ROSIGNANO ENERGIA AMBIENTE S.P.A.OlaszországMegjelent 2026. júl. 06.
Határidő lejártLeírás
EUROPAI KÖZBESZEREZÉSI KIÍRÁS, NYÍLT ELJÁRÁS, A KÖZBESZEREZÉS TÖRZSÉGES SZERZŐDÉSÉRE, EGY EGYEDI GAZDASÁGI SZERVEZETTEL, A KÖZBESZEREZÉS TÉMÁJA A TERÜLET SZOLGÁLTATÓ ÁLLOMÁSÁINA KÉSZLETBŐL TÖRTÉNETEZŐ ÜZEMANYAG FELVÉTELÉHEZ, A REA S.P.A. FLOTTAJANAK KÉSZLETEZÉSÉHÖZ, ÜZEMANYAG KÁRTYA HASZNÁLATÁVAL
CPV kódok
Fuels
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Villamos energia – RIF. APP. 21/2026 - Procedura aperta, ai sensi dell'art. 71 e dell'art. 141, D. Lgs n. 36/2023, per l'affidamento della fornitura di energia elettrica per un periodo massimo di 22 mesi con decorrenza presunta dal 01/03/2027 e scadenza al 31/12/2028.
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureOlaszországElectricityHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Olaszország – Gázolaj – APPALTO DELLA FORNITURA EXTRA-RETE DI GASOLIO AGRICOLO DESTINATO ALLE SEDI OPERATIVE DEL CONSORZIO DI BONIFICA 3 MEDIO VALDARNO (TRIENNIO 2027, 2028, 2029)
CONSORZIO DI BONIFICA 3 MEDIO VALDARNO - AFFIDAMENTIOlaszországGas oilsHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Olaszország – Villamos energia – AVVISO PUBBLICO PROCEDURA APERTA CON IL CRITERIO DI AGGIUDICAZIONE DEL MINOR PREZZO, AI SENSI DEGLI ARTT. 71 E 108 DEL D.LGS. 36/2023 PER AFFIDAMENTO NUOVO FORNITORE ENERGIA ELETTRICA DEL COMUNE DI PROCIDA
COMUNE DI PROCIDAOlaszországElectricityHatáridő 21 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.
Olaszország – Dízelolaj – U10 - FORNITURA DI GASOLIO PER AUTOTRAZIONE PER L'ANNO 2027
Azienda Trasporti MilanesiOlaszországDiesel oilHatáridő 20 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 20.