Vissza a kereséshez
Olaszország – Baleset-biztosítási szolgáltatások – SERVIZI DI COPERTURA ASSICURATIVA PER IL COMUNE DI SAN BONIFACIO: Lotto 1 RCT/RCO - Lotto 2 RC PATRIMONIALE - Lotto 3 RESPONSABILITA AMBIENTALE - Lotto 4 CYBER RISK - Lotto 5 TUTELA LEGALE - Lotto 6 INFORTUNI - Lotto 7 AUTO RISCHI DIVERSI - Lotto 8 RC AUTO
Centrale Unica di Committenza Consorzio Le ValliOlaszországMegjelent 2026. aug. 30.
26 nap maradtLeírás
BIZTOSÍTÁSI FEDÉSZETEK A SAN BONIFACIO KÖZSÉGÉK: 1. LOTTÓ RCT/RCO - 2. LOTTÓ RC PATRIMONIALE - 3. LOTTÓ KÖRNYEZETI FELELŐSSÉG - 4. LOTTÓ CYBER RISK - 5. LOTTÓ JOGI VÉDELEM - 6. LOTTÓ BÁJÉK - 7. LOTTÓ AUTO RISK - 8. LOTTÓ RC AUTO
CPV kódok
Accident insurance servicesGeneral liability insurance servicesLiability insurance servicesRisk management insurance servicesLegal expenses insurance servicesMotor vehicle insurance servicesMotor vehicle liability insurance services
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Kár- vagy veszteség-biztosítási szolgáltatások – GARA N. 1066/2025 - PROCEDURA APERTA MEDIANTE BANDO DI GARA AI SENSI DELL’ART. 155 COMMA 3 LETT. C) DEL D. LGS. 36/2023 PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI COPERTURA ASSICURATIVA DI PUBLIACQUA S.P.A.: ALL RISKS DANNI MATERIALI
Publiacqua S.p.A.OlaszországDamage or loss insurance servicesHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Olaszország – Baleset-biztosítási szolgáltatások – GARA EUROPEA Copertura assicurativa contro gli infortuni e contro i rischi derivanti dalla responsabilità civile professionale
DIREZIONE GENERALE DELLA PREVENZIONEOlaszországAccident insurance servicesProfessional liability insurance servicesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 27.
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEL "SERVIZIO DI COPERTURA ASSICURATIVA ALL RISKS CONTRO I DANNI AL PATRIMONIO IMMOBILE, MOBILE ED ELETTRONICO DI COSMARI SRL - PERIODO 2026-2028"
COSMARI srlOlaszországInsurance servicesHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Servizio di copertura assicurativa sanitaria integrativa per i dipendenti, impiegati e quadri, delle Aziende del sistema camerale milanese PARCAM SERVIZI S.R.L., PARCAM S.R.L., CAMERA ARBITRALE DI MILANO S.R.L. S.B. E FORMAPER S.R.L
PARCAM SERVIZIOlaszországInsurance servicesHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.