Olaszország – Műtőtermi készülékek és műszerek – Procedura aperta in 4 lotti fornitura tecnologie 12 sale operatorie padiglione centrale e ala ovest
Leírás
Nyílt telematikus eljárás, 4 részletben, a 36/2023. számú törvény 71. cikk 2. bekezdése szerint, a Parma Egyetemi Kórház központi pavilon és nyugati szárny műveleti részlegeinek szükséges technológiák beszerzésére, telepítésére, beépítésére, az Azienda USL di Parma részéről történő csatlakozási lehetőséggel, valamint a 1. és 3. részlethez tartozó, jelenleg az AOUPR-nél telepített, használt technológiák egyidejű, eladási címre történő átadásával. (A 1., 2. és 3. részlethez tartozó finanszírozás: Cariparma Alapítvány, a 4. részlethez tartozó finanszírozás: vállalati források) CUP F9912600331007 Teljes beszerzési érték € 1.842.474,00, IVA 22% nélkül, a következőképpen osztva: 1. részlet: Árajánlat alapja € 840.000,00, IVA 22% nélkül 2. részlet: Árajánlat alapja € 490.574,00, IVA 22% nélkül 3. részlet: Árajánlat alapja € 408.000,00, IVA 22% nélkül 4. részlet: Árajánlat alapja € 103.900,00, IVA 22% nélkül
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Dispositivi impiantabili per la chiusura percutanea transcatetere del PFO e dei DIA tipo Ostium Secundum
ASL LEOlaszországMiscellaneous medical devices and productsHatáridő 35 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – Procedura aperta – suddivisa in 6 lotti – per la fornitura di reattivi diagnostici e il noleggio di apparecchiature per il settore di biologia molecolare del Laboratorio Centrale di Patologia Clinica del Comprensorio sanitario di Bolzano
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung EinkäufeOlaszországLaboratory reagentsHatáridő 48 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Olaszország – Diagnosztikai készülékek – PA FORNITURA TRIENNALE IN SERVICE DI N. 1 APPARECCHIO PER CHEMIO-IPERTERMIA INTRAPERITONEALE (HIPEC) PER L'AZIENDA OSPEDALIERA UNIVERSITARIA DI BOLOGNA
AZIENDA USL DI BOLOGNAOlaszországDiagnostic devicesTechnical support servicesHatáridő 50 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Olaszország – Csontszintetizáló készülékek – fornitura in accordo quadro di chiodi endomidollari e placche per osteotomia
ASST DEI SETTE LAGHIOlaszországOsteosynthesis devicesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.