Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Leírás
LMETB létrehozott egy panelet, amelyből megfelelő szakképzettségű szolgáltatókat fog beszervezni, hogy képzések programjait biztosítsák, amelyekből szolgáltatókat lehet kiválasztani, hogy részt vegyenek egy mini versenyen a szerződés megadása érdekében a képzések programjának tervezésére, bemutatójára, fejlesztésére, testreszabására, akkreditációjára, és a képzések programjának végrehajtására, amikor a szükségesség megmutatkozik. Az LMETB reklámozza az összes ismert, azonosított, potenciális programot, kurzusokat, amelyek korábban azonosítottak és futottak. Ez a közbeszerzési verseny Lotekre lesz osztva, ahogy a pályázati dokumentumokban le van írva. A pályázók egy vagy több Lotra is pályázhatnak. Nincsen korlátozás a Lotok számára, amire pályázhat, ha teljesíti a megadási kritériumokat. A Panel 2024. július 12-én hozták létre és 2027. július 11-ig fog működni. A pályázatokat e-mailben fogadják el a [email protected] címre, a következő tárgysorral: Pályázat a Panel tagságáért a Környezet- és Energiakezelési Képzési kurzusok és bemutató szolgáltatásának biztosítására 2 Lotra.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityÍrországHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingHatáridő 23 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetÍrországEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesHatáridő 5 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144ÍrországAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesHatáridő 18 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardÍrországEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesHatáridő 20 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.