Vissza a kereséshez
Olaszország – Mérő-, tesztelő- és ellenőrző berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTIOlaszországMegjelent 2026. júl. 16.
17 nap maradtLeírás
A megbízás tárgya az Inail Kutatási Intézményei technikai tudományos berendezéseinek karbantartása és kalibrálása, teljes szolgáltatás és teljes kockázat (full risk) módon, a Tender Tájékoztató 1. pontjában meghatározott helyszíneken.
CPV kódok
Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Mérőeszköz-javítási és -karbantartási szolgáltatások – G26-S8771 servizio di manutenzione della strumentazione di misura degli impianti di depurazione e acquedotto in gestione a Viacqua Spa - Lotti 3
Viacqua Spa Società BenefitOlaszországRepair and maintenance services of measuring apparatusRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusHatáridő 36 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Olaszország – Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások – Appalto n. 125/2026. Accordo quadro per l’affidamento del servizio di manutenzione e riparazione di cassoni e presse scarrabili di proprietà di Etra S.p.a. S.b.
ETRA S.p.a. S.B.OlaszországMiscellaneous repair and maintenance servicesHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Olaszország – Távközlési infrastruktúra karbantartása – Servizio di manutenzione ordinaria, correttiva ed evolutiva della infrastruttura radio e telematica wireless oltre alla fornitura di apparati
Viva Servizi S.p.A.OlaszországTelecommunications-infrastructure maintenance servicesHatáridő 35 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Olaszország – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – GLOBAL SERVICE ISTITUZIONE SCUOLE E NIDI D'INFANZIA
COMUNE DI REGGIO NELL'EMILIAOlaszországRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsHatáridő 48 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.