Vissza a kereséshez
Ez a kiválasztás lejárt.
Olaszország – Közigazgatási szociális szolgáltatások – Procedura Aperta, ai sensi dell'art. 71 del D.Lgs. n. 36/2023, per l'affidamento del Servizio di erogazione, gestione e monitoraggio dei servizi di welfare aziendale in favore dei dipendenti di AMA S.p.A. tramite lutilizzo di una piattaforma informatica per la durata di 24 (ventiquattro) mesi.
AMA S.p.A.OlaszországMegjelent 2026. júl. 19.
Határidő lejártLeírás
Nyitott eljárás, az 36/2023. évi 71. cikkének értelmében, az AMA S.p.A. alkalmazottai számára történő vállalati jóléti szolgáltatások szolgáltatásának, kezelésének és monitorozásának megbízásáról, egy informatikai platform használatával, 24 (húsznégy) hónapra.
CPV kódok
Administrative social servicesComputer-related management services
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Szociális szolgáltatások – 6546238 GARA APERTA SERVIZIO DI INTERPRETARIATO IN CONSECUTIVA E DI TRADUZIONE A SUPPORTO DELLA COMMISSIONE TERRITORIALE PER IL RICONOSCIMENTO DELLA PROTEZIONE INTERNAZIONALE DI ANCONA per 24 mesi
UFFICIO TERRITORIALE DEL GOVERNO (UTG EX PREFETTURA) DI ANCONAOlaszországSocial servicesInterpretation servicesHatáridő 34 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Szociális szolgáltatások – Gestione globale del centro socio assistenziale San Michele di Entracque.
Unione Montana Valle SturaOlaszországSocial servicesOther community, social and personal servicesHatáridő 35 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Szociális szolgáltatások – Centro Fregosi
Giunta RegionaleOlaszországSocial servicesHatáridő 40 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Fogyatékosgondozási szolgáltatások – Affidamento del servizio educativo per l’autonomia e la comunicazione (OEPAC) implementato dalle tecniche di Comunicazione Aumentativa Alternativa (CAA) destinato alle alunne e agli alunni con disabilità residenti nel Comune di San Cesareo e frequentanti la scuola dell’infanzia, primaria e secondaria di primo grado, AASS. 2026/2027 – 2027/2028 – 2028/2029.
Comune di San CesareoOlaszországWelfare services for the handicappedHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.