Vissza a kereséshez
Olaszország – Postai szolgáltatások – Procedura aperta, ai sensi degli artt. 71 e 151 del D. lgs. n. 36/2023, per la conclusione di un Accordo Quadro con un unico operatore economico, ai sensi degli artt. 59 c. 3 e 154 del D.Lgs 36/2023, per l'affidamento del Servizio di recapito delle bollette e dei documenti del credito delle utenze del S.I.I. e dei relativi servizi a monte e a valle, suddiviso in 3 lotti, per una durata di 12 mesi
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureOlaszországMegjelent 2026. aug. 30.
32 nap maradtLeírás
Nyitott eljárás, az 36/2023. évi 71. és 151. cikkének megfelelően, egy egyedi gazdasági szereplővel történő Keretmegegyezés megkötésére, az 36/2023. évi 59. c. 3. és 154. cikkének megfelelően, a S.I.I. felhasználói számláinak és hitelirányítási dokumentumainak kiszállításának, valamint a kapcsolódó elő- és utószolgáltatásoknak a 3 lottra osztott, 12 hónapos megbízásának kiadására.
CPV kódok
Postal servicesPrinting servicesMail delivery servicesComputer archiving services
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Postai szolgáltatások – AOV SUA-SF 21 2026 EROGAZIONE DI SERVIZI POSTALI PER ALTO ADIGE RISCOSSIONI SPA
Agentur für öffentliche Verträge – AOV - Einheitliche Vergabestelle Dienstleistungen und LieferungenOlaszországPostal servicesHatáridő 36 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Olaszország – Postai szolgáltatások – SERVIZI DI RECAPITO DELLA POSTA MASSIVA OMOLOGATA
TENNACOLA SPAOlaszországPostal servicesHatáridő 21 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 17.
Olaszország – Közcélú távbeszélő-szolgáltatások – Accordo Quadro con tre operatori economici, per le attività di contatto telefonico di cortesia (cosiddetta “courtesy call”) e di sollecito telefonico (cosiddetta “phone collection”) dei crediti vantati da GORI nei confronti dei propri utenti
GORI S.p.A.OlaszországPublic-telephone servicesHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 06.
Olaszország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Appalto 52/2026. A.Q. per l'affidamento del servizio di recapito (indirizzato e non) di materiali vari per ETRA - 2 lotti
ETRA SPA Società BenefitOlaszországMail delivery servicesHatáridő 11 nap múlvaMegjelent 2026. júl. 27.