Vissza a kereséshez
Olaszország – Általános vezetői tanácsadó szolgáltatások – Procedura Aperta per l'affidamento del servizio di assistenza tecnico specialistica finalizzato a fornire supporto operativo per lo sviluppo e il mantenimento di un Sistema di Gestione Integrato (SGI) Qualità, Ambiente e Sicurezza, per un periodo di 36 (trentasei) mesi.
AMA S.p.A.OlaszországMegjelent 2026. júl. 15.
10 nap maradtLeírás
Nyitott eljárás a szakmai technikai támogatási szolgáltatás megbízásáról, amely célja az operatív támogatás biztosítása egy Integrált Üzletvezetési Rendszer (SGI) minőség, környezet és biztonság terén történő fejlesztése és karbantartása számára, 36 (harminchat) hónapra.
CPV kódok
General management consultancy services
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Formatervezési kisegítő szolgáltatások – AQ Servizi di assistenza grafica
Banca d'ItaliaOlaszországDesign support servicesSpecialty design servicesHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Archiválási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento del servizio integrato di ritiro, archiviazione, custodia e gestione informatizzata della documentazione cartacea sanitaria e amministrativa della Fondazione “Istituto G. Giglio di Cefalù”, comprensivo di digitalizzazione on demand, movimentazione e consegna degli originali, gestione dello scarto documentale e piattaforma informatica
Fondazione Istituto G Giglio CefaluOlaszországArchiving servicesHatáridő 41 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISCOSSIONE COATTIVA DELLA TARIP (ARTT. 71 E 176 DEL D.LGS. N. 36/2023, COME MODIFICATO E INTEGRATO DAL D.LGS. N. 209/2024)
Alea AmbienteOlaszországCollection agency servicesHatáridő 35 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások – PROCEDURA TELEMATICA APERTA PER L'AFFIDAMENTO, IN DUE LOTTI, DELL'APPALTO DEI SERVIZI DI ALLESTIMENTO DELLE FACILITIES DELLA VENUE DI “NAPOLI BAGNOLI” FUNZIONALI ALLO SVOLGIMENTO DELL'EVENTO “38ª AMER
Sport e Salute S.p.AOlaszországExhibition, fair and congress organisation servicesHatáridő 13 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.