Vissza a kereséshez
Ez az ajánlat visszavonva lett.
Portugália – Tüzelőanyagok – Aquisição de gasóleo rodoviário aditivado B7 a granel para depósitos do SUCH em Arazede e Coimbra/Trouxemil
Serviço de Utilização Comum dos HospitaisPortugáliaMegjelent 2026. júl. 21.
Határidő lejártLeírás
Közzétett pályázati eljárás a B7 adalékos, szilárd, úti dízelolaj beszerzésére és szállítására, amely a SUCH Központi Régiói Igazgatóság Arazede és Coimbra/Trouxemil-ben található tárolóinak ellátására szolgál, beleértve az összes szállításhoz kapcsolódó kötelezettséget, minőséget, mennyiséget, határidőt és a szállítandó üzemanyag helyét.
CPV kódok
Fuels
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Portugália – Propán és bután – CONCURSO PÚBLICO INTERNACIONAL N.º 10/2026 PARA A CELEBRAÇÃO DO ACORDO QUADRO PARA FORNECIMENTO DE GÁS
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarvePortugáliaPropane and butaneHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Portugália – Tüzelőanyagok – Concurso Público n.º 3/SRAA/2026 com publicidade internacional para a celebração de contrato de aquisição de combustível para abastecimento da frota de viaturas e máquinas do Gabinete do Secretário Regional da Agricultura e Alimentação e dos Serviços de Desenvolvimento Agrário de Ilha
Secretaria Regional da Agricultura e AlimentaçãoPortugáliaFuelsHatáridő 25 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Portugália – Tüzelőanyagok – 4026021954/DA/E0002/2026-Aquisição de Gasóleo a Granel Portugal Continental
Estado-Maior do ExércitoPortugáliaFuelsHatáridő 25 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Portugália – Kőolaj és párlatok – Fornecimento de Combustíveis Rodoviários para a Frota de Águas de Gaia, EM, SA em Postos de Abastecimento Públicos
Águas de Gaia, EM, SAPortugáliaPetroleum and distillatesHatáridő 13 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 20.