Vissza a kereséshez
Olaszország – Biztonsági tanácsadó szolgáltatások – Appalto 3/2026: PROCEDURA APERTA EX ARTT. 71 E 141 D.LGS. N. 36/2023 PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI COORDINAMENTO DELLA SICUREZZA IN FASE DI ESECUZIONE (“CSE”), AI SENSI DEL D.LGS. N. 81/2008 e s.m.i., PER I LAVORI DA ESEGUIRE NELL'AMBITO DELLA REALIZZAZIONE DELLA LINEA 2 DELLA METROPOLITANA DI TORINO, TRATTA "REBAUDENGO - POLITECNICO".
COMMISSARIO STRAORDINARIO PER REALIZZAZIONE DELL'INTERVENTO - LINEA 2 DELLA METROPOLITANA DELLA CITTA' TORINOOlaszországMegjelent 2026. júl. 21.
25 nap maradtLeírás
Appalto 3/2026: Nyílt eljárás a 71. és 141. cikkelyek szerinti 36/2023. számú rendelet alapján a 81/2008. számú rendelet és a későbbi módosításai szerinti végrehajtási fázisban történő biztonsági koordináció (CSE) szolgáltatásának megbízásáról, a Torino metró 2-es vonalának, a "Rebaudengo - Politecnico" szakaszának megvalósításához szükséges munkákra.
CPV kódok
Safety consultancy services
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISCOSSIONE COATTIVA DELLA TARIP (ARTT. 71 E 176 DEL D.LGS. N. 36/2023, COME MODIFICATO E INTEGRATO DAL D.LGS. N. 209/2024)
Alea AmbienteOlaszországCollection agency servicesHatáridő 34 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Formatervezési kisegítő szolgáltatások – AQ Servizi di assistenza grafica
Banca d'ItaliaOlaszországDesign support servicesSpecialty design servicesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Archiválási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento del servizio integrato di ritiro, archiviazione, custodia e gestione informatizzata della documentazione cartacea sanitaria e amministrativa della Fondazione “Istituto G. Giglio di Cefalù”, comprensivo di digitalizzazione on demand, movimentazione e consegna degli originali, gestione dello scarto documentale e piattaforma informatica
Fondazione Istituto G Giglio CefaluOlaszországArchiving servicesHatáridő 40 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Vezetéssel kapcsolatos szolgáltatások – Servizio di Rafforzamento e supporto del Mercato del Lavoro e del sistema di inclusione sociale e welfare territoriale in attuazione del PR FSE+ PIEMONTE 2021-2027
Giunta Regionale del PiemonteOlaszországManagement-related servicesHatáridő 46 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.