Olaszország – Számítógéppel kapcsolatos eszközök – CODICE IT/HD-DGR 204 DEL09/04/2026 -GARA TELEMATICAA PROCEDURAAPERTA PER LAFORNITURA DIATTREZZATURE EARREDI PER ILCOMPLETAMENTOFUNZIONALEDELLE NUOVEAREE SANITARIENELLA NUOVAPALAZZINA H1SUD – CUPF84E23
Leírás
Kód IT/HD - DGR 204 2026. április 9. - TELEMATIKUS NYÍLT PÉTERFELHÍVÁS A SZÁLLÍTÁSRA, A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁRA ÉS A FELSZERELÉSEKRE SZÁLLÍTÁSÁ
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Számítógéppel kapcsolatos eszközök – Fornitura di sistemi di rete dati - Edificio U10
Area Approvvigionamenti Beni e Servizi - Settore Gare Beni e Servizi: Ufficio Gare, Ufficio Procedure NegoziateOlaszországComputer-related equipmentSoftware supply servicesSystem and support servicesHatáridő 41 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Számítógépek és tartozékaik – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N. 36/2023, SUDDIVISA IN N. 3 LOTTI, PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI HARDWARE PER STORAGE, RETE E SICUREZZA, NECESSARI ALLA REALIZZAZIONE DELLA BUSINESS CONTINUITY TRA L'ATTUALE E IL NUOVO DATA CENTER
IZSAM - Istituto Zooprofilattico Sperimentale dell Abruzzo e del Molise G. CaporaleOlaszországComputer equipment and suppliesHatáridő 12 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 27.
Olaszország – Papír irodaszerek és egyéb áruk – Procedura aperta per la conclusione di un accordo quadro con un solo operatore economico, ai sensi dell’art. 59 del D.Lgs. 36/2023 s.m.i., per l’affidamento della fornitura, comprensiva di spese di trasporto e consegna, di materiali di cancelleria per le esigenze dell’Università di Brescia, per un periodo di 48 mesi
UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI BRESCIAOlaszországPaper stationery and other itemsHatáridő 25 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.
Olaszország – Papíráruk – PROCEDURA APERTA PER LA PER LA FORNITURA DI CANCELLERIA FUORI CONVENZIONE INTERCENT-ER
AZIENDA USL DELLA ROMAGNAOlaszországStationeryHatáridő 11 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 09.