Vissza a kereséshez
Ez az ajánlat visszavonva lett.
Olaszország – Üzleti és vezetői tanácsadói és kapcsolódó szolgáltatások – Servizi di consulenza finalizzati alla definizione del nuovo modello organizzativo e operativo e allo svolgimento di un assessment manageriale.
Sport e Salute S.p.AOlaszországMegjelent 2026. júl. 19.
Határidő lejártLeírás
Nyílt telematikus eljárás, két lottal, a szervezeti és működési modell új meghatározásához és egy menedzsmenti értékelés végrehajtásához szükséges tanácsadási szolgáltatások megbízásához.
CPV kódok
Business and management consultancy and related services
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISCOSSIONE COATTIVA DELLA TARIP (ARTT. 71 E 176 DEL D.LGS. N. 36/2023, COME MODIFICATO E INTEGRATO DAL D.LGS. N. 209/2024)
Alea AmbienteOlaszországCollection agency servicesHatáridő 35 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Formatervezési kisegítő szolgáltatások – AQ Servizi di assistenza grafica
Banca d'ItaliaOlaszországDesign support servicesSpecialty design servicesHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Archiválási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento del servizio integrato di ritiro, archiviazione, custodia e gestione informatizzata della documentazione cartacea sanitaria e amministrativa della Fondazione “Istituto G. Giglio di Cefalù”, comprensivo di digitalizzazione on demand, movimentazione e consegna degli originali, gestione dello scarto documentale e piattaforma informatica
Fondazione Istituto G Giglio CefaluOlaszországArchiving servicesHatáridő 41 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Vezetéssel kapcsolatos szolgáltatások – Servizio di Rafforzamento e supporto del Mercato del Lavoro e del sistema di inclusione sociale e welfare territoriale in attuazione del PR FSE+ PIEMONTE 2021-2027
Giunta Regionale del PiemonteOlaszországManagement-related servicesHatáridő 47 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.