Vissza a kereséshez
Olaszország – Felvonó-karbantartási szolgáltatások – Accordo quadro con n. 3 operatori economici per l’affidamento del servizio di manutenzione impianti elevatori
CASA LIVORNO E PROVINCIA - S.P.A. - SERVIZIO APPALTIOlaszországMegjelent 2026. júl. 19.
3 nap maradtLeírás
Keretmegegyezés 3 gazdasági szereplővel a Livorno megyei Livorno városi és környékbeli, Casalp kezelésében lévő épületekben telepített emelőberendezések fenntartásának, hatékony és biztonságos működésének biztosítására szolgáló karbantartási szolgáltatás megbízásáról, 4 éves időtartamra – időszak 2027.01.01 – 2030.12.31
CPV kódok
Lift-maintenance services
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Servizio manutenzione edile ASL Rieti
ASL RietiOlaszországRepair and maintenance servicesOverhaul and refurbishment workHatáridő 35 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'APPALTO DEL SERVIZIO DI GESTIONE E MANUTENZIONE DEGLI IMPIANTI TECNOLOGICI DEGLI OSPEDALI DELL'AZIENDA SANITARIA PROVINCIALE DI TRAPANI
ASP DI TRAPANI - U.O.C. GESTIONE TECNICAOlaszországRepair and maintenance services of building installationsHatáridő 17 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Mérő-, tesztelő- és ellenőrző berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTIOlaszországRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Olaszország – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ARIA_2026_001 Procedura aperta multilotto ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. n. 36/2023, per l’aff., in AQ ai sensi dell’art. 59 comma 4 lettera b) del D.Lgs. n. 36/2023, del servizio di gestione e man. delle app. elettromedicali
Azienda Regionale per l'Innovazione e gli Acquisti S.p.A.OlaszországRepair and maintenance services of medical and precision equipmentRepair and maintenance services of medical and surgical equipmentHatáridő 68 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.