Vissza a kereséshez
Olaszország – Parenterális tápszerek – GARA EUROPEA MULTILOTTO DI SACCHE PER LA NUTRIZIONE PARENTERALE
ASL BATOlaszországMegjelent 2026. júl. 20.
17 nap maradtLeírás
EUROPÁI KÖZBESZERZÉSNYITVÁSOS ELJÁRÁS TÖBB LOTTÓVAL AZ 25. ÉS 71. CÍMÜ SZABÁLYOK SZÁMAI SZÁMAI ALAPJÁN, A 36/2023. DEKRÉT SZÁMAI ALAPJÁN, A PARENTERÁLIS ÉTKEZTETÉSHEZ SZOLGÁLÓ ZSEBEK 3 (HÁROM) ÉVES FELSZOLGÁLTATÁSÁRA. A 39/2026. SZÁMÚ HATÁROZAT MEGFÜGGESZTÉSE.
CPV kódok
Parenteral nutrition products
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI REAGENTI E SISTEMI DI DIAGNOSTICA MOLECOLARE INFETTIVOLOGICA “FAST” OCCORRENTI ALLA S.C. MICROBIOLOGIA E VIROLOGIA PER LA DURATA DI 60 MESI, CON OPZIONE DI RINNOVO DI 24 MESI, PROROGA TECNICA DI 6 MESI E CLAUSOLA DI ADESIONE SUCCESSIVA FINO AL 200%, DA AGGIUDICARSI CON IL CRITERIO DELL’OFFERTA ECONOMICAMENTE PIÙ VANTAGG
ORG-0001OlaszországMiscellaneous medical devices and productsHatáridő 37 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroOlaszországCathetersHatáridő 39 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROOlaszországMedical equipmentsHatáridő 41 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDOlaszországMedical consumablesHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.