Vissza a kereséshez
Olaszország – Légi, vasúti, közúti és vízi járművek berendezéseinek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások – ID 35-2026 Acquisizione del servizio di Supporto Logistico Integrato Industriale per la linea velivoli VC 319 dell'AM EF 2026-2030. Procedura Ristretta ai sensi del dlgs 208/2011
UFFICIO GENERALE DEL CENTRO DI RESPONSABILITA' AMMINISTRATIVA AERONAUTICA MILITAREOlaszországMegjelent 2026. júl. 19.
Nincs határidő megadvaLeírás
ID 35-2026 – Beszerzés a VC 319 repülőgépekhez tartozó ipari integrált logisztikai támogatási szolgáltatás (tervezett és nem tervezett karbantartás) az EF 2026/2030. Korlátozott eljárás az 208/2011. számú t.-c. 17. cikkéve és az 36/2023. számú t.-c. 72. cikkéve értelmében.
CPV kódok
Repair, maintenance and associated services related to aircraft, railways, roads and marine equipmentRepair, maintenance and associated services related to aircraft and other equipment
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Servizio manutenzione edile ASL Rieti
ASL RietiOlaszországRepair and maintenance servicesOverhaul and refurbishment workHatáridő 35 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'APPALTO DEL SERVIZIO DI GESTIONE E MANUTENZIONE DEGLI IMPIANTI TECNOLOGICI DEGLI OSPEDALI DELL'AZIENDA SANITARIA PROVINCIALE DI TRAPANI
ASP DI TRAPANI - U.O.C. GESTIONE TECNICAOlaszországRepair and maintenance services of building installationsHatáridő 17 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Mérő-, tesztelő- és ellenőrző berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTIOlaszországRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Olaszország – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ARIA_2026_001 Procedura aperta multilotto ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. n. 36/2023, per l’aff., in AQ ai sensi dell’art. 59 comma 4 lettera b) del D.Lgs. n. 36/2023, del servizio di gestione e man. delle app. elettromedicali
Azienda Regionale per l'Innovazione e gli Acquisti S.p.A.OlaszországRepair and maintenance services of medical and precision equipmentRepair and maintenance services of medical and surgical equipmentHatáridő 68 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.