Olaszország – Kábellel vontatott közlekedési eszközök kabinnal – Dialogo competitivo, ai sensi del combinato disposto degli articoli 70, comma 3, lett. a) e 74 del D.Lgs 36/2023 per l'affidamento dei servizi di progettazione e dei lavori di costruzione di tre impianti funiviari in sostituzione degli impianti Alpe Mandria e Lago Ciarcerio - Alpe Belvedere.
Leírás
Monterosa S.p.A. a dialogus verseny keretében, az 36/2023. évi 74. cikkébe foglalva, a technikai-gazdasági megvalósíthatósági tervezés, a végrehajtási tervezés és a munkálatok megbízását kívánja kiírni, amelyek a Mandria-Alp és Ciarcerio-tó - Belvedere-Alp síelőképzelésének lecseréléséhez kapcsolódnak. A dialogus verseny célja az a felajánlás megtalálása, amely a legjobb minőség-ár viszonyt kínálja a szolgáltatások és a munkálatok végrehajtásához, valamint a 2027/2028-as szezonra az építmények működőképessé tételéhez legalkalmasabb eszközök meghatározása. Ezzel együtt a gazdasági szereplőknek lehetősége van arra, hogy a megbízó által meghatározott megoldásokhoz képest javító megoldásokat javasoljanak.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Villamos elosztóberendezések szerelése – Lotto 1 - Lavori di efficientamento funzionale ed energetico dell'impianto idrovoro Ponti Alti di Sant'Apollinare in Comune di Rovigo per contrastare il fenomeno della subsidenza. Realizzazione di un impianto fotovoltaico a terra della potenza nominale di 100 kWp, completo di sistema di accumulo elettrochimico, inverter DC/AC, sistemi di conversione, protezione, controllo e monitoraggio, opere di
Centrale Unica di Committenza (C.U.C.) AdiDeltaOlaszországElectrical installation work of electrical distribution apparatusHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Egészségügyi épületek kivitelezése – 01-2026 PPP Cura Resort
Autonome Provinz Bozen - Abteilung VermögensverwaltungOlaszországConstruction work for buildings relating to healthSocial work services with accommodationHatáridő 138 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka – Procedura aperta telematica per la conclusione di un Accordo Quadro multioperatore per l’esecuzione di lavori sui beni immobili di proprietà o in uso all’Azienda USL di Reggio Emilia, ai sensi dell’ar
AZIENDA USL DI REGGIO EMILIAOlaszországWorks for complete or part construction and civil engineering workArchitectural and related servicesHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Olaszország – Építési munkák – Adeguamento dell’impianto di depurazione di Scordia – Progetto di completamento” - cod. ID 33396 e di “Realizzazione collettore fognario da Militello a impianto di depurazione di Scordia” - cod. ID 33541”, in Provincia di Catania, finanziati con la Delibera CIPE n. 60 del 2012; CUP F77B14000260006 - CIG 7168427518"
Commissario Straordinario Unico per la Depurazione D.P.C.M. del 07/08/2023OlaszországConstruction workWorks for complete or part construction and civil engineering workHatáridő 40 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.