Vissza a kereséshez
Olaszország – Személygépkocsik – GFg66.1NoleggioAutoveicoli2027-2032
CONSORZIO DI BONIFICA PIANURA DI FERRARAOlaszországMegjelent 2026. júl. 09.
9 nap maradtLeírás
GFg66.1 Bérbeadás nélküli járműbérlés 2027 - 2032 között
CPV kódok
Passenger cars
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Személygépkocsik – Procedura aperta svolta in modalità telematica per l'affidamento di un accordo quadro ai sensi dell’art. 59, comma 3 del d.lgs.n. 36/2023 avente ad oggetto il noleggio a lungo termine senza conducente di veicoli e i relativi servizi connessi ed opzionali, suddivisa in 2 lotti
SAL srl – Società Acqua Lodigiana srlOlaszországPassenger carsHatáridő 43 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Olaszország – Vasúti berendezések – AQ per la formitura e il servizio di taratura e manutenzione di rilevatori portatili, carrellini e sonde per controlli non distruttivi (CND) ad ultrasuoni ed a correnti indotte su rotaie e deviatoi delle linee dell’Infrastruttura Ferroviaria Nazionale gestita da RFI
Rete Ferroviaria Italiana S.p.A.OlaszországRailway equipmentMachines and apparatus for testing and measuringRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusHatáridő 51 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – FORNITURA DI AUTOBUS - DIVISA IN QUATTRO LOTTI
Sasa AgOlaszországPublic-service busesHatáridő 47 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – Fornitura di n. 1 autobus alimentato a metano per il servizio di Trasporto Pubblico Locale urbano su gomma in area a domanda debole. Codice CUP D50J21000080001
UNIONE DEI COMUNI DEL PRATOMAGNO - Centrale Unica di CommittenzaOlaszországPublic-service busesHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.