Vissza a kereséshez
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – Fornitura di n. 1 AUTOBUS a metano CNG, di lunghezza tra 11,800 e 12,300 mt., NF
AMI SpA- Azienda per la Mobilità Integrata e trasportiOlaszországMegjelent 2026. júl. 20.
9 nap maradtLeírás
Fornitura di n. 1 AUTOBUS interurbano, cl. II, di lunghezza tra 11,800 e 12,300 mt., alimentato a METANO CNG, NORMAL FLOOR, nuovo di fabbrica
Fornitura di n. 1 AUTOBUS interurbano, cl. II, 11,800 és 12,300 m közötti hosszúságú, METANO CNG üzemű, NORMAL FLOOR, új gyári
CPV kódok
Public-service buses
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAOlaszországRailway equipmentHatáridő 44 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeOlaszországRefuse-compaction vehiclesHatáridő 37 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaOlaszországPublic-service busesHatáridő 20 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLOlaszországPublic-service busesHatáridő 12 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.